10 цікавих фактів про Ангелу Меркель

Факт №1 

7 років поспіль Меркель очолює список ста найвпливовіших жінок світу за версією журналу Forbes.


Факт №2

Однією з найулюбленіших дисциплін майбутнього канцлера Німеччини у школі була російська мова. У 1968 році 14-річна Ангела побувала в Москві в якості переможниці загальнонаціональної олімпіади. Також їй особливо добре давалося вивчення математики.


Факт №3

Вранці Ангела Меркель не п’є кави, вона віддає перевагу чашечці ароматного заспокійливого м'ятного чаю.


Факт №4

Ця, на перший погляд, безстрашна жінка, до безтями боїться собак. Її фобія почалася з того, що в 1995 році Меркель була покусана сусідським мисливським псом, коли поверталася з велосипедної прогулянки.


Факт №5

Ангела Каснер (дівоче прізвище Ангели) і молодий фізик Ульріх Меркель одружилися в 1977 році. Наречена була в сукні улюбленого блакитного кольору. Але шлюб проіснував всього п'ять років, закінчився розлученням. Пізніше канцлер прокоментувала свій перший шлюб: «Ми одружилися, бо всі одружувалися. Сьогодні це звучить безглуздо, але я підійшла до шлюбу без необхідної серйозності. Я помилилася».


Факт №6

Під час розлучення подружжя поділило все спільне майно: меблі дісталися Ульріху, а Ангелі - пральна машина. Подруга Ангели порадила їй на згадку хоч що-небудь залишити колишньому чоловіку, на що та відповіла: «Досить і того, що я залишила собі на пам'ять його прізвище».


Факт №7

За фахом Ангела Меркель - фізик. У 1986 році канцлер блискуче захистила дисертацію на тему «Дослідження механізму реакцій розпаду з простим розривом зв'язків і розрахунок їх швидкісних констант на підставі квантово-хімічного та статистичного методів» на фізичному факультеті Лейпцизького університету імені Карла Маркса.


Факт №8

Вдруге Ангела вийшла заміж в 44 роки. З Йоахімом Зауером, який вважався світилом світового масштабу в сфері квантової хімії, вона офіційно зареєструвала стосунки в 1998, хоча до цього 14 років вони жили в цивільному шлюбі, а почали зустрічатися, коли Зауер був ще одруженим.


Факт №9

Ангелу Меркель прийнято вважати чайлдфрі - людиною, яка свідомо відмовилася від материнства. Однак, сама Меркель в одному з інтерв'ю зізналася, що була б зовсім непроти стати матір’юю, але не склалося: «Я не виключала таку можливість, але не вийшло. А коли зайнялася політикою, мені було 35 років, і я вже не задавала собі це питання ».


Факт №10

Ангела обожнює смс-спілкування. За день канцлер відправляє десятки SMS колегам і з нетерпінням чекає появи їх відповідей на екрані смартфона, який завжди знаходиться в беззвучному режимі. З її подачі вищі державні чини ФРН спілкуються за допомогою коротких текстових повідомлень.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати