Цікаві факти про Google

Математичне слово «гугол» - число з одиниці зі ста наступними нулями!

  1. Ларрі Пейдж і Сергій Брін довго розмірковували над назвою нової пошукової системи. Вони прагнули, щоб назва символізувала ту неймовірно велику кількість інформації, яку здатна обробляти система. Тоді їх колега запропонував математичне слово «гугол» - число з одиниці зі ста наступними нулями, - ідеальна назва для такої системи. Він відразу ж перевірив, чи не зайняте доменне ім'я і, виявивши, що воно вільне, зареєстрував. Але під час написання слова, він припустився помилки, ввівши «google.com» замість запланованого «googol.com». Проте новостворене слово сподобалося Ларрі і було затверджене як назва пошукової системи.
  2. Щомісяця пошуковик Google обробляє 35 мільярдів запитів.
  3. Головна сторінка Google має дещо недовершений вигляд. Основною причиною цього є те, що засновники Google ... просто не знали мови розмітки HTML, і хотіли швидко зробити простий інтерфейс. Тривалий час вони навіть не могли зробити кнопку «Відправити». Відправити запит можна було тільки натисканням клавіші Enter на клавіатурі.
  4. На початку існування компанії Google на роботі можна було розпивати спиртні напої з певної нагоди. Нагодою слугував запуск нових функцій, майлстоун, якісь конкретні досягнення або просто вівторок.
  5. На початкових етапах створення Google абсолютно всі меблі в компанії була з IKEA, тому що засновники прагнули заощадити буквально на всьому, і тому купували найдешевші меблі, які тільки могли знайти.
  6. Кожні 12 місяців співробітники можуть запросити новий смартфон, хоча, як правило, їх і так їм дарують на свята. Будь-які подарунки від компанії можна продавати або передаровувати, тому всі родичі працівників забезпечені смартфонами. Але більшість співробітників компанії відразу відправляють старі телефони у смітник.
  7. Продовж 10 років Google платить половину зарплати сім'ям померлих співробітників, а також виплачує стипендію їх дітям, поки вони здобувають освіту. А ще діти можуть безкоштовно пройти стажування з певної дисципліни.
  8. Співробітників Google на роботу і з роботи безкоштовно доставляють на таксі, причому дальність поїздки значення не має.
  9. В офісі Google у Нью-Йорку на одному поверсі є гірки, кімната «Лего», автомати для гри в «Пакмана», стіна для скелелазіння... Такі розваги спонукають працівників якнайшвидше та найякісніше закінчити роботу.
  10. Тут ніколи не закінчується їжа. Кафетерій, де подаються органічні продукти, настільки великий, що у ньому можна заблукати.

Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати