Котам потрібна зелень

Свіжа соковита зелень потрібна не лише людям. Для повноцінного життя і здоров'я коти також потребують у своєму раціоні зелень. Особливо це стосується кішок, які проживають в домашніх умовах і не мають вільного вигулу. Для них власними руками можна облаштувати «кімнатне пасовище». 

Для створення такої кімнатної годівнички знадобиться широкий невисокий квітковий горщик (пластиковий чи керамічний). Грунтову суміш краще купити готову, щоб бути впевненими в її якості, безпечності і чистоті. Зазвичай котики полюбляють поскубати вирощений овес, ячмінь, пшеницю. Але щось може котику і не припасти до смаку. Тому висівати краще різні злаки. 

Чудовим засобом від глистів є часник. Для попередження появи глистів в котячу їжу іноді слід додавати один подрібнений зубчик часнику,  змішаний з будь-якою рослинною олією.

Окрім користі фізіологічної котики отримують ще й неабияке задоволення від таких «кімнатних пасовищ». Вони так полюбляють приминати рослинки лапками і спостерігати, як пагінець підіймається догори знову (або не підіймається), люблять винюхувати свіжий аромат зелені, відщипувати маленькими зубчиками шматочки і потім ще довго з насолодою смакувати.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати