Як вибрати стілець для годування

Пригадую, обираючи стілець для годування дитини, керувалась в першу чергу своїм візуальним сприйняттям. Хотілося, щоб він був якомога більше миленький, як для маленького короля трон. Ну а ще звісно, щоб був безпечним і зручним для синочка. Зрештою купила дерев’яний екологічний нічим не оброблений стільчик з м’яким  сидінням і зображеними на ньому диснеївськими персонажами. Гарненький, зручненький, сину подобається, живи та радій… Аж ні, вже через кілька місяців використання зрозуміла, що трохи дала маху з вибором.

Коли синуля вже добре засвоїв процедуру годування, почав проявляти неабияку ініціативу, розмазувати кашки-супчики по обличчю, столику, стільчику, бризкати і кидати їжу довкола себе. Оскільки робити генеральне прибирання після кожного годування справа невдячна, то до повного миття стільця з усіма його ніжками-підставками-столиками у нас дійшло не скоро. Звісно, протирання столика ми робили після кожного годування.  Коли ж нарешті я взялася вимити усю конструкцію, то жахнулася – дрібні залишки їжі пов’їдалися в шліфоване дерево, позатікали у тонкі щілинки та стики. Відтерти і відмити усе це було справою не легкою, стілець був змушений довго «приймати душ» у ванній, а потім ще довше висихати.

Ще однією проблемою було те, що фіксація дитини розробниками передбачена була, але не достатньо. Принаймні кілька нагод випасти зі стільчика у мого малюка було точно.

 Тож усім, хто зараз обирає стільчик рекомендую купити той, який легко і швидко миється, надійно фіксує малюка, є стійким, не має гострих кутів і дрібних деталей. А вже потім дизайн, колір і міміміші варіанти))


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати