Можливості Skype, якими мало хто користується

Для більшості користувачів Skype – це лише програма, для здійснення дзвінків і відправлення миттєвих повідомлень.

Але насправді Skype пропонує набагато більше можливостей ніж вважає значна частина користувачі. Для формування більш чіткого уявлення про одну з найпопулярніших програм в світі, пропоную зупинитися на деяких важливих функціях.

Про відео, дзвінки та повідомлення розповідати не буду, зазвичай це основні засоби, для яких, власне, Skype і встановлюють користувачі.

Wi-Fi
Якщо ви збираєтеся в подорож і не бажаєте залишитися без Інтернету, скористайтеся послугою «Skype Wi-Fi». Ця послуга дозволяє підключиться до більш 2 мільйонів платних Wi-Fi-зон по всьому світу. Таким чином, вам не доведеться розбиратися з кредитними картами або проходити тяжку реєстрацію.

Наприклад, опинившися в іншій країні, а в аеропорту доступний тільки платний Wi-Fi, щоб підключитися до Інтернету, потрібно або включити роумінг, або звернутися до локального постачальника Інтернет-послуг. Обидва варіанти займають багато часу і вартість таких послуг не дешеві. Однак, поклавши кошти на свій рахунок Skype, використовуючи послугу «Skype Wi-Fi», ви платите щохвилини тільки за час перебування у мережі.

Обмін файлами
За допомогою Skype легко відправити файли будь-якого розміру і формату. Для цього просто перетягніть потрібний файл у вікно чату (якщо бажаєте відправити кілька файлів, перетягуйте їх одночасно). Причому, якщо зробити це під час групового дзвінка, вказаний файл відправитися всім учасникам.

Обмін фото
Через Skype можна обмінятися фотографіями навіть якщо при відправці одержувач не в мережі (або навпаки, при отриманні відправник в офлайні). Більш того, якщо комп'ютер зламався або втрачений, наступного разу при авторизації в Skype на іншому комп'ютері, файли за останні 30 днів автоматично завантажуватися з сервера програми - головне не забути свій логін і пароль.

Групові бесіди
Це одна з найбільш корисних характеристик Skype, адже надає можливість спілкуватися з декількома людьми одночасно. Причому, в залежності від індивідуальних потреб, безкоштовно користувачі зможуть:

  • здійснювати групові аудіозвонкі (до 25 осіб);
  • спілкуватися по відеозв'язку (до 10 користувачів);
  • показати свій екран (до 10 користувачів); 
  • створити груповий чат (до 600 учасників).

Контакти
Щоб завжди залишатися на зв'язку з близькими людьми, в Skype передбачені різні функції для управління контактами. Найголовніші з них, знайти і додати в списку контактів людей які вже користуються програмою. Також в Skype є ще можливість додати номери телефонів, поділитися своїми контактами з іншими користувачами, сортувати контакти які не в мережі, а також приховати або перейменувати. При необхідності, можна видалити або додати в чорний список того, хто заважає радіти життю.

І головне, що список контактів неможливо втратити! Навіть якщо комп’ютер зламався або втрачений, наступного разу коли ви будете авторизуватися в Skype, контакти автоматично будуть завантажені з сервера програми - головне не забути логін і пароль. Звичайно, існують різні помилки, тому для впевненості рекомендується періодично зробити резервну копію за допомогою вбудованої функції.

Групування за інтересами
Ще одна корисна функція, що дозволяє групувати контакти по інтересам. В Skype можливе створення і управління власними списками.

Універсальність
Skype поширений в більшості країнах світу, він загальнодоступний і універсальний. Щодня Skype користуються сотні мільйони людей і розмовляють більше 3 мільярдів хвилин. Кількість користувачів Skype постійно зростає. Програма стала настільки популярною, що її використовують навіть для того, щоб вчиться, керувати бізнесом, проводити кастинги, консультації, міжнародні конференції і навіть одружуватися! У деяких країнах навіть судові засідання проводять по Skype!

Встановлення
Важливо, що Skype встановлюється не тільки на персональні комп'ютери, але і на мобільні телефони, планшети, розумні годинник, домашні телефони, телевізори, ігрові приставки та багато інших пристроїв. Він підтримує операційні системи Windows, Linux, Mac OS X, Android, Apple iOS, Windows Phone і BlackBerry. До того ж, існує версія Skype для Web, за допомогою якої можна спілкуватися в Skype використовуючи браузер


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати