Як вибрати подушку для дитини

Ксюша
  • 1040

  • 6

  • 2

Подушка стала настільки звичним елементом побуту, що вже мало хто може уявити без неї комфортний сон. Що ж стосується сну дитини, то якраз відсутність подушки матиме більшу користь  для дитячого здоров'я. Про це в один голос кажуть ортопеди, лікарі-педіатри, у тому числі улюблений багатьма лікар Комаровський.

У немовлят хребет ще не повністю сформований, тому в цьому віці додаткові предмети під головою або спиною можуть негативно впливали на формування опорно-рухового апарату. Крім тогодіти уві сні часто і активно перевертаються,  тож подушка може опинитися у зовсім неочікуваному місці та завдати непоправної шкоди. Наприклад, під час сну малюк може уткнутися в подушку обличчям або вона може накрити його зверху, перекривши доступ повітря. Саме з цієї причини не можна допускати присутності у дитячому ліжечку будь-яких інших речей!

Для запобігання зригуванню чи полегшенню  дихання (наприклад, при нежитю) припідняти голову малюка в ліжечку можна за допомогою підкладання під матрац невеликого валика. Таким чином цілісність ліжку не порушиться, правила безпечного сну будуть збережені, а голова дитини буде трохи вище ніг.

Авторитетний лікар Є.О. Комаровський вважає, що тему купівлі подушечки для дитини слід підіймати лише після дворічного віку. Після двох років малюку  можна купити дитячий варіант подушки розміром 40 на 60 см, а товщина її повинна орієнтовно бути рівна ширині дитячого плеча.

Якщо ж у немовляти є проблеми, пов'язані з хребтом, деформаціями черепа або діагнозом кривошия,  то після четвертого місяця лікарі порадять спеціальні аксесуари або ортопедичну подушку, яка забезпечує розташування дитини в одному певному положенні.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати

Василенко Богдан

31.10.2016 / 16:37

http://health.unian.ua/country/280858-yak-pravilno-vibirati-podushku.html

Відповісти
Василенко Богдан

Ксюша Василенко Богдан

01.11.2016 / 11:38

Василенко Богдан, Скільки людей, скільки і думок! Напишіть в гугл - цей запит, думок дуже багато, моя думка побудована на життєвому досвіді, як матері 2-х дітей! http://vidpoviday.com/vibirayemo-pravilno-podushku-dlya-svogo-malyuka http://dityachiy.net/malenykiy-svit-ditini/yaku-podushku-vibrati-ditini

Відповісти