Як бути виспаним

Друзі! Поспішаю поділитися своїм досвідом, як завжди бути виспаним і енергійним.

Головне правильно організувати свій сон, точніше його тривалість. Нещодавно дізнався, що попри рекомендації 8-годинного сну все ж треба спати таку кількість годин, щоб вона була кратною 90 хв., тобто 1,5 год. От і спробував. Результат вразив!

Розповідаю: якщо встати потрібно о 6 год., то лягаю в 23:50 (10 хв. на засинання і 4 рази по 1,5 год.). Здавалося б, шести годин малувато, але висипаюся краще, ніж коли спав по 10 год.! Іноді в періоди особливої завантаженості доводиться спати лише 2-3 цикли по 1,5 год. (всього 3-4,5 год.), але й цього виявляється достатньо. Правда, такими «короткометражками» краще довго не зловживати.

Якщо є можливість лягти раніше, вкладаюся о 22:20 (10 хв. на рахування баранців і 5 циклів по 1,5 год.). Всього виходить 7,5 год. (не 8!), проте бадьорості більше, ніж після сну 8,5 год.

Якщо день був стресовим на засинання виділяю не 10, я 20 хв. і додаю дозу валер’янки. А ще не завадить перед сном добре провітрити приміщення.

По мірі можливості засинати бажано в повній темряві, тиші, в хорошому настрої та без обтяжливих думок.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати