5 причин прочитати «Книгу змін» А. Цаплієнка

Андрій Юрійович Цаплієнко - український тележурналіст, письменник, провідний і сценарист. Заслужений журналіст України.

  1. Альтернативний підручник з історії для нащадків. «Книга змін» - це збірка новел про нашу нову реальність, це літопис сучасних подій в Україні з позиції безпосереднього їх учасника – відважного та авторитетного журналіста, письменника і режисера Андрія Цаплієнка.
  2. Спроба знайти відповіді на найважливіші питання. Перебуваючи на передовій з перших днів війни, автор намагається дати відповіді на болючі для мільйонів громадян питання: «Чи була війна невідворотною? Які причини такого розгортання подій? Коли закінчиться війна?»
  3. Унікальний стиль написання. Талановитий журналіст та письменник А. Цаплієнко пише не просто словами і реченнями. Він зображає події образами. Мимоволі стаєш учасником неймовірних подій, свідком складних історій, людських трагедій, які донедавна ми навіть не могли собі уявити.
  4. Встановлення причинно-наслідкового зв'язку. Це книга про те, як змінювалась наша реальність, історія нашої країни, якою ціною даються ці зміни. На думку автора, саме відсутність змін призвела до початку війни. Проте нікому достеменно не відомо, які наслідки матимуть ці зміни і яке життя чекає на українців.
  5. Ми змінилися назавжди. Складно бути байдужим до долі України і українців, практично неможливо. Війна усіх нас змінила. «Книга змін» - це черговий доказ того, що зміни у країні та людській свідомості сталися безповоротно.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати