Чого чекати, коли чекаєш iPhone 7

Новий iPhone чекають усі, навіть бабуся, адже саме їй доведеться віддавати частину своєї пенсії для внука, який на пам'ять цитує Стіва Джобса.

Саме для таких, компанія із Купертіно буде вести масштабний івент, в рамках якого покажуть не тільки «Айфон», але й нові годинники, новий iOS та нові навушники, але вже не від самих яблучників, а від Beats, яку ж корпорація викупила за «всього-лише» 3 мільярди доларів.

Ні для кого не секрет, що Тім Кук збирається винести на сцену не один яблучний продукт, а цілих три новеньких iPhone, останній навіть буде з подвійною камерою, тому в найближчі два роки ринок буде заполонений продуктами з двома камерами. Зараз можна подивитись на Huawei разом з Leica, HTC та більшість китайських брендів, які пропонують «дешеві iPhone на Android».

Окрім цього, в Купертіно анонсують ціни на нові продукти, які за традицією будуть на 100 доларів дорожчі попереднього покоління. Також ті скажуть усім, що нові iPhone знову найкращі і купивши iPhone ви отримуєте не тільки смартфон, а й цілу філософію, яка ледь поміщається в кишеню джинсів Levi's.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати