Де шукати мотивацію, для того щоб змінити себе

В житті будь-якої людини настає момент, коли вона не має сил рухатись далі, або ж думає, що не має сил. Саме тоді ми можемо або повністю перевиховати себе і стати сильнішим, або ж навпаки впасти від гніту обставин і загнати себе в кут.


Більшість банкірів, брокерів, або ж успішних людей і тренерів говорять, що потрапляли в такі ж подібні ситуації, де мусили шукати мотивацію. Разом з тим їх об’єднує те, що вони не здалися, а знайшли вихід і стали ще кращими.


Саме для таких людей психологи склали досить простий план дій, який складається лише з декількох пунктів і виконання яких не займає багато часу, про те зможе повністю змінити не тільки ваше життя, але й життя оточуючих вас людей.

Шукайте ціль:
саме ця причина є найбільшою з усіх, адже не маючи цілей та завдань ми не знаємо, як жити в наступний день. Постарайтесь скласти план дій на завтра і відмітити там декілька пунктів, які б ви хотіли виконати.

Looking forward (дивіться вперед):
продовжуйте складати план, на місяць, рік, десять років, плани сім'ю, автомобіль, відпочинок на Бора-Бора. Не бійтесь ставити високі цілі і зовсім нереальні, будьте мрійником врешті-решт хоч на деяких час. Згадайте себе в дитинстві, що ви робили, про що мріяли і чого бажали, проаналізуйте час і запишіть тільки ті речі, які принесли вам радість, повірте, їх буде багато.


Джерело мотивації:
джерелом мотивації є ви самі. Після цілей та аналізу настає час дій, час мотивації, а вона може бути різною, музика, фільм, друг, спорт, але в першу чергу ви самі є тим джерелом. Ваші цілі і бажання, ідеї, думки, вони є унікальними та особливими, постарайтесь не втомлювати проблемами себе і оточуючих. Білл Гейтс одного разу сказав: «Якщо ти потрапив у халепу, не звинувачуй у цьому своїх батьків, друзів, оточуючих і не скигли: а вчись на помилках!» і він має рацію, адже такі речі приведуть лише до того, що вам поспівчувають, і все… Вихід завжди повинні знайти ви самі!


Отож, наберіться рішучості та почніть з маленьких речей, бо маленькі речі завжди ведуть до великих, а вже ті – до гігантських.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати