Як запустити стартап з мінімальними затратами

YurOK
  • 965

  • 7

  • 0

В час технологій і патентів, найбагатшими та вельми успішними людьми в світі вважаються ті, які створили франшизу або продукт, за допомогою якого матеріально забезпечили не тільки себе, а й дітей, внуків, правнуків…


Сьогодні заголовки Forbes або ж The Wall Street кожен день демонструють людей, які стали багатими та успішними маючи лиш ідею та бажання. Розглянувши багато прикладів та історій таких відчайдух, можна зробити висновок, що всі вони рухалися в майже однаковому напрямку і робили ідентичні речі.

Перше і основне, що вам потрібно для успішного стартапу це – команда. Саме так, команда, не ідея, гроші або знання ринку, лише командні стартами вважаються найбільш фінансово продуктивними і саме в такі проекти можна залучити багато інвесторів та рекламодавців.


Після створення команди у вас має бути та сама ідея, яка кожного дня буде змінюватись, адже працювати над нею будете не ви один. Сама ідея може бути абсолютно різною, від мессенджеру для всіх стартаперів до екологічного паперу, який буде зникати у воді. Багато стартаперів не мають хороших ідей або ж мають схожі, проте у них є талановиті дизайнери і інженери, які зможуть візуально продати будь-який продукт. Фінанси, які знадобляться вам, це лише плата за час, який ви витратите разом з командою на пошук ідей та просунення свого продукту до інвестора.

Якщо попередні два пункти ви пройшли успішно, то тепер ви маєте шукати інвесторів. Це здається найважчим з усього, але насправді, сьогодення влаштовано зовсім інакше. Розмістивши свій стартап на краудфандингових платформах, лише за декілька годин до вас зателефонують десятки інвесторів, які захочуть працювати разом з вами і якщо на даному етапі ви зможете грамотно розкрити сутність і продемонструвати свій продукт, то можливо, уже за кілька років будете самі вкладати інвестиції в таких же стартаперів, якими були ви.

Проблема стартапу не в відсутності ідеї або ж фінансів, а в тому, що 90% людей які думають про це, ніколи не зможуть переступити через свої страхи. Тому найперше і головне, шукайте таких самих людей, як і ви, амбіційних і цілеспрямований, людей які вірять в ідею і в свої сили, повірте, разом ви зможете створити більше, ніж ви думаєте.




Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати