7 вересня: День військової розвідки України

7 вересня в Україні відзначається День військової розвідки України.
Саме в цей день 1992 року, президент України підписав указ про створення розвідувального органу військових сил України, що й поклало фундамент до зародження розвідки на наших теренах.

Варто додати, що війна на сході України стала справжній випробуванням для військової розвідки, адже саме від цих людей залежить успіх у новій «гібридній» війні, яка торкнулася нашу країну. Сили розвідки мають багато обов’язків, адже непереривний та напружений конфлікт вимагає чіткої інформації про розташування, пересування та наявність артилерії чи іншої військової зброї на території конфлікту. Крім того, будь-яку рішення командирів і навіть генералів ухвалюються лише з дозволу розвідки України. Варто згадати, тих воїнів розвідки, які поклали життя заради країни та людей, викликаючи огонь, як на себе, так і на противника.

Не дивлячись ні на що – розвідка України з кожним днем стає кращою та досвідченішою, адже проблеми завжди загартовують та збирають людей разом. Саме через конфлікт ми побачили, як розвідка співпрацює з воєнними силами і десантом, які захищають свою Батьківщину.

Нам залишається лише підтримувати своїй воїнів та вшанувати тих, хто поклав свої життя. Також не забуваймо привітати знайомих і воїнів, які мають хоч абияке відношення до цієї структури.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати