Маріо від Apple і нові iPhone 7! Онлайн трансляція

Цього року Тім Кук почав трансляцію не зовсім традиційно, адже найперше, що компанія Apple презентувала своїм фанатам – це Mario, так Mario для всіх «яблучних» девайсів. Нумо пориньмо в дитинство знов!

Найбільший «фейл» компанії стався через те, що у соціальній мережі «Твіттер» показали новий iPhone 7, ще до того, як сам СЕО «яблучників» розповідав про покемонів.

Слідом за програмами Apple показали нові годинники, хоча зовсім й не нові, Apple Watch series 2 мають такий самий дизайн, як і минула серія, про те, тепер з ними можна плавати, бігати, працювати…

Після годинників прийшла черга нового iPhone. Також стало відомо, що компанія змогла реалізувати 1 мільярд «айфонів», 1 мільярд Карл. 7 серія виглядає так, як всі макети, які були до того в Інтернеті. Новий дизайн смартфонів разом з камерами зробили свій «вау-ефект». Публіка відреагувала на 7 серію дуже позитивно, також аналітики відмітили, що камери є справді революційними, а разом з захистом від води та пилу, можна буде створювати справді вражаючі фото в будь-яких умовах.

Також немає традиційного 3,5 jack, замість цього Apple робить єдиний стандарт для усієї продукції – lighting. Також інженери із Купертіно розповіли, що завдяки такому рішенню, вони змогли зробити батарею смартфоні більшою, а навушники повністю бездротовими.

Тепер слід лише чекати звіти самої Apple, але сумніву, що нові гаджети будуть популярними – немає.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати