Фотографій в інтернеті, які повністю підроблені

У Твіттері є аккаунт, який називається SciencePorn. Він нараховує 1,8 мільйона підписників. Як правило, там публікуються наукові та псевдонаукові матеріали. У 2011 році на SciencePorn був викладений пост про паперового літака, який всупереч законам фізики застряг в повітрі між двома вентиляторами. Як стверджував автор такого посту, це прямий доказ того, що закони природи можна обійти. Насправді ця GIF-зображення звичайного фейку. Літак прикріплений на звичайну нитку, яку за допомогою ПО прибрали. Про такий фейк розповів, сам автор експерименту, додавши, що дуже багато людей повірили в це і не задумувались про те, що їх обдурюють.

Чи справді ця дівчина стоїть на Американському прапорі з передвиборною таблицею про Хілларі Клінтон? Насправді, дівчина в руках тримає стяг Африканської раси, хоча стоїть там же. Найвеселіше те, що в США багато користувачів повірили в таку підробку і створили справжню війну в соціальних мережах.

Також в інтернеті шаленої популярності набрало фото, де зображений покемон в одній із перших серій про «Сімпсонів». Відразу ж постало питання про те, чи могли автори мультиплікаційного серіалу знати що-небудь про гру, яка вийде у світ, лише через 20 років. Насправді, це знову ж таки фейк і його автор й не думав, що фото може спричинити стільки галасу.

Наступне фото про те, як корпорація «МГМ» записала звуки лева для своїх кінострічок. Поряд ви можете бачити справжній результат, а звуки лева відома компанії створила за допомогою комп’ютерних програм.

Також популярною була фотографія, де маленький хлопчик, сидячи в своєму кріслі споживає пиво Heineken. Чи могла всесвітньо відома компанія створити таку рекламу для своєї продукції? Звичайно, що ні!

Насправді, в інтернеті знаходиться дуже багато фейкових фотографій, які слід уважно перевіряти, аби потім не бути обдуреним і не обдурювати інших.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати