7 найцікавіших фактів про компанію Nike

Компанія Nike являється одним із лідерів на ринку спортивного одягу, починаючи свій шлях від маленького стартапу, бренд зумів стати одним із найвідоміших і найдорожчих у всьому світі.

Факт 1.
1964 року компанія Nike працювала під назвою Blue Ribbon Sports, тоді її основним заняттям було поширення взуття японського виробника Onitsuki Tiger (сьогодні - Asics). Відому всім нам назву Nike Inc. придумали лише в 1971 році, коли компанія почала трудомістку роботу над створенням свого іміджу і зміцненням ринкової позиції.

Факт 2.
Філ Найт та Біл Бауермен вклали в бренд всього лише 1200 доларів, взамін отримали по 5 мільярдів.

Факт 3.
За однією з версій, натхненником легендарної фрази "just do it" був ніхто інший, як серійний вбивця Гарі Гілмор (Gary Gilmore), який незадовго до виконання смертного вироку у вигляді розстрілу, сказав "let's do it". Було це в далекому 1977 році, проте, сам факт визнання фрази був оголошений людям лише в 2009 році, коли у світ вийшов документальний фільм під назвою "Art & Copy".

Факт 4.
Не дивлячись на те, що Майкл Джордан пішов з баскетболу в 2003 році. Компанія «Найки» продовжує виплачувати йому по 60 мільйонів доларів кожного року.

Факт 5.
За всю свою історію компанія Nike реалізувала близько 1 мільярду спортивних товарів.

Факт 6.
Логотип компанії був розроблений студенткою Керолін Девідсон у 1971 році, за це дівчина отримала всього лише 35 американських доларів.

Факт 7.
Цей факт торкається майже всіх жителів СНГ, де назву бренда виголошують абсолютно не правильно, адже Nike від лат. (Ніка) в оригінальній мові звучить як «Найки», а не «Найк». Тому, якщо ви чуєте, що хтось говорить про бренд неправильно, розкажіть їм про цей факт і підтримуйте тренд – розмовляйте правильно.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати