Яка країна найбільше турбується про своїх робітників

Нещодавно, парламент Швеції офіційно перейшов на 6-годинний робочий день. Незважаючи на це, розмір заробітної плати ніяк у шведів не змінився.

Варто додати, що компанія Filimundus, яка займається розробкою мобільних додатків, ввела це нововведення ще в минулому році. Її керівництво зазначило, що 8-годинний робочий день неефективний, так як зберегти концентрацію і працездатність протягом стількох годин - майже непосильне завдання для більшості людей. Тому працівники змушені робити паузи, і тоді їх час використовується неефективно.

Аналіти змогли дізнатись, що людина протягом 8 годинного робочого дня не всигає зробити усієї роботи і тому часто робить перерви, які набагато більше зменшують її продуктивність. Також відомо, що люди, які працюють по 6 годин на день можуть виконати більший об’єм роботи, ніж ті хто просиджують на робочому місці по 8 годин. Крім того у останніх залишається більше енергії і часу для особистого життя, саме тому вони відчувають себе більш щасливими і успішними.

Такий тренд підтримали усі підприємства Швеції, включаючи медичні клініки та агентства. За інформацією The Independent, 6-годинний робочий день буде введений в країні повсюдно.

Булоб цікаво побачити такі нововведення в Україна, але для цього нам потрібно підняти економіку і розвиток країни до аналогічного, швецького розвитку, можливо в недалекому майбутньому і у нас все вийде.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати