12 вересня: День програміста. Хто ці люди

YurOK
  • 1284

  • 25

  • 0

Саме сьогодні можна подякувати програмістам за їхню працю, поздоровити свій колектив, або ж влаштувати собі маленький релакс, якщо ж ви самі маєте відношення до програмування або й ІТ-технологій.

День програміста відзначається в 256-й день року. Зазвичай це 13 число першого місяця осені, а у високосний рік - 12-е. У 2016 році він випадає на 12 вересня. Свято не є загальнодержавним вихідним.


В урочистостях беруть участь всі, хто має відношення до створення комп'ютерних програм, незалежно від сфери їх застосування. Серед них фахівці, які пишуть код, тестувальників, перевіряючі його на наявність помилок і коректність роботи, проектувальники і менеджери проектів, допоміжний персонал.

Число було обрано не випадково: це кількість чисел, яку можна виразити за допомогою восьмирозрядного байта, а також це максимальна ціла ступінь числа «2», яка менше, ніж кількість днів в році. Відзначати 256-й день як День програмістів запропонував співробітник веб-студії «Паралельні Технології» Валентин Балт. Він ще в 2002 році організував збір підписів на підтримку ініціативи визнання цього дня офіційним святом - Днем програміста.

Отож, якщо ви маєте знайомих програмістів, або людей, які працюють в цій сфері, то не забудьте їх привітати і з цим святом. 


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати