Чого нам варто повчитися у американців?

Перше, що ти бачиш, приїжджаючи в США, - це величезний американський прапор. Він висить ще до прикордонного контролю. Американський прапор й далі буде переслідувати вас всюди. Його люди вивішують на будинках, величезні флагштоки коштують в містах і просто вздовж доріг. Люди клеять прапорці на машини. Зоряно-смугастий обов'язково буде на техніці, на автобусах і навіть в храмі.

Для американця прапор - це не просто символ держави. Це символ рівності і свободи. Він об'єднує людей незалежно від їх національності, віросповідання, сексуальної орієнтації або політичних поглядів.

Мені дуже подобається, як американці люблять свій прапор і всюди його використовують. В Україні в останні роки теж згадали, що у нас є прапор. Але поки його прийнято вішати у свята і піднімати в основному на мітингах або спортивних заходах. До недавнього часу у нас взагалі було заборонено вивішувати прапори без дозволу.

Думаю, що булоб дуже добре, якби на будинках ми бачили прапори, на автобусах українскі наклейки, а на площах величезні стяги нашої країни, це та з одних речей, які можуть нас об’єднувати заради спільного і хорошого майбутнього.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати