Що приховують в собі знамениті логотипи?

Хороший логотип часто не просто добре запам'ятовується, але ще й несе в собі додатковий і прихований сенс. Іноді це стосується історії компанії, іноді є прихованим посланням до покупця, а іноді, це справжня головоломка.

Логотип знаменитого шоколаду Toblerone нагадує про місце його походження. А сталося це неподалік від гори Маттерхорн, поруч зі швейцарським містом Берном в 1908. З'явився 2000 року логотип не тільки представляє саму гору, а й символ Берна - ведмедя, «сховався» на тлі зображення гори.

Логотип VAIO (Visual Audio Intelligent Organizer), брендв свій час належав Sony, був створений дизайнером Тімоті Хенлі (Timothy Hanley). На перший погляд, від виглядає дуже простим, але потім можна помітити, що літери «VA» представляють собою аналогову хвилю, а букви «I» і «O» схожі на цифри «1» і «0», що нагадують про двійковий код програмного забезпечення.

Логотип Amazon був створений в 2000 році дизайнером Тернером Дакворт (Turner Duckworth). Його «родзинкою» стала стріла, спрямована від букви «A» до літери «Z», відповідно, від першої до останньої букви англійського алфавіту. Ця деталь нагадує про те, що Amazon є свого роду універсальним магазином, де можна придбати все - від А до Я. Крім того стрілка нагадує посмішку і добре впізнається на поштових коробках, які отримують покупці.

Назва LG відносилося спочатку до Lucky Goldstar, а сьогодні більшість користувачів асоціюють його зі слоганом Life's Good. А букви «L» і «G», якщо придивитися до логотипу, утворюють усміхнене обличчя. «Смайлик» на логотипі покликаний показати надійність і приємні емоції від бренду.

У 2009 році логотип Gillette був трохи модифікований. Букви «G» і «i» отримали вузькі лінії, які своїми нахилами схожі на зрізи бритвою. Так як Gillette займається випуском продуктів для гоління, асоціація цілком прозора.

Логотип FedEx є ще одним прикладом ефективного використання негативного простору. Яскрава і активна друкарня доповнена цікавим ефектом - між літерами «E» і «x» можна побачити стрілку, спрямовану зліва направо. Стрілка символізує рух, швидкість і каже клієнтам про швидкій доставці і динаміці в розвитку компанії.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати