В чому секрет успіху української авіації

Якщо ви ніколи не чули про провідну українську авіацію, або ж про досягнення українських інженерів саме в цій сфері, то вам потрібно зараз лише прочитати цей блог і дізнатися, що в нашій країні, незважаючи на всі негаразди, є міцні сфери економіки в яких країна може розвиватися й надалі.

Україна відкрила для себе нові горизонти у 1991 році, коли здобула незалежність. Попередній етап розвитку у теренах колишнього СРСР багатий здобутками, пов'язаними з цивільною авіацією, яку Україна почала розвивати на початку XX століття. Ще у 1923 році в Україні було створено авіакомпанію "Укравоздухпуть". Високі показники її роботи стали основою для об'єднання "Укравоздухпуті" з російським "Доброльотом". Так у 30-х роках народився "Аерофлот". Нова доба в історії цивільної авіації України розпочалася зі створення у жовтні 1992 року державного органу регулювання авіаційної діяльності - Укравіації, що співпало з започаткуванням ринкових відносин у цивільній авіації. Була дана свобода ініціативі, створенню нових національних авіакомпаній різноманітних форм власності

У вересні 1992 року Україна стала членом ІКАО, у травні 1993 року прийняла власний Повітряний Кодекс та стрімко встановила повітряні мости з багатьма країнами світу.

Україна володіє значним потенціалом створення і виробництва авіаційної техніки.

В Україні розміщені два авіаційних заводи, серійно виробляючі літаки конструкції АНТК ім. О. К. Антонова. Це: Харківське державне авіаційне виробниче підприємство, що будує літак Ан-74, його модифікації і літак Ан-140;Київський державний авіаційний завод "Авіант", що будує літаки Ан-32Б и Ан-32П (пожежний варіант).Початок авіа будівництва відбувся з запуском перших аеропланів"Фарман-4".

Літак, який часто вважають гордістю України та прикладом індустріальної потужності країни - АН-124 "Руслан". З недавнього минулого "Авіанту" дістався у спадок один недобудований АН-124. На цьому вісімнадцятому "Руслані" київської зборки виконані роботи по планеру та встановлений ряд систем.

Після декількох вдалів проектів, Україна змогла побудувати такі літаки, як ТУ-334, ТУ-134, ТУ-334  і АН-70.

Найгучнішим проектом можна вважати літак АН 225-Мрія, який вважається найбільшим у світі пасажирським літакок.

Цікавим фактом є і те, що літаки АН (Антонов) були використані для багатьох фільмів Голлівуду, в тому числі АН-225 був головним у фільмі «2012».


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати