5 найвідоміших котів з екрану телефізора

1. Очолює топ найвідоміших котів з мультиків кіт Матроскін - господарський полосатик, дуже підприємливий і лояльний. Він близький усім українцям з його тягою до села, з його господарською натурою заводчика корови і вишивальника хрестиком, з його любов'ю до гарної музики та дружньому чаювання. Кіт Матроскін є одним з головних персонажів мультфільмів про Дядю Федора і Простоквашино.

2. Американській Том - кіт з незадоволеними потребами, охоплений інстинктами «ловити», «їсти», «спати». Один із найвідоміших мультиплікаційних фільмів усіх часів за версією ВВС.

3. Леопольд - найвихованішій, найдоброзичливіший відомій кіт з однойменного мультика. Його Заклик жити дружно такоже слухає не одне покоління дітей, він повна протилежність американському Томові.

4. Кіт у чоботях - «добрий ангел» молодшого сина мірошника, кіт всім своїм існуванням доводить господареві, що йому зі спадщиною вельми повезло. Дуже просунутий кіт, який гуляє сам по собі, знає, як домогтися бажаного, паралельно перемагаючи зло.

5. Гарфілд (англ. Garfield) - популярний персонаж однойменної серії коміксів, створений художником Джимом Девісом. Гарфілд був названий на честь дідуся Джима Девіса, Джеймса Гарфілда Девіса, якого назвали на честь президента США - Джеймса Гарфілда.

Гарфілд обожнює їсти лазанью, але терпіти не може родзинки, так як має на їх алергію. Варто також додати, що дні сну і абсолютної пасивності різко змінюються хвилинами сказу, коли все, що стоїть на шляху у Гарфілда, ризикує бути знищено його кігтями.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати