Ревізор: Як не дати ресторанам і кафе обдурити себе?

Їжа - категорія загальнодоступна і начебто зрозуміла.

Всі з нею зустрічаються три рази в день, а хтось й більше. Також тут всього лише два безумовні експерти з залізним критерієм «смачно / несмачно». Але величезна пропозиція і жорсткий конкурентний ринок змушують деяких підприємців йти по слизькому шляху маркетингу, як вони це називають.

Для початку, слід розповісти про те, що більшість людей вірять в те, чого насправді нема. До прикладу багато ресторанів використовують один і той самий інгредієнт для своїх страв, продаючи його не вибагливим клієнтам.

Суші – 100 гривень (кілограм), дешеві морські продукти, як-то креветки чи лобстери за ту ж ціну, дешевий шашлик, піца за 50 грн з фініками і тому подібні речі.

Намагайтесь розібратися в тому, що лежить на тарілці, це варто хоча б для того, щоб не дозволяти рестораторам водити себе за ніс. Для початку слід забути, що суші можуть коштувати копійки і продаватися кілограмами. Навчіться відрізняти за смаком італійську моцарелу, тосканскую «кьяніну», «фермерського» курчати і американський «ангус», середземноморську султанку від чорноморської барабулі, і сміливо повертати на кухню чилійські креветки, які вам намагаються продати під виглядом ранкового улову в Аркадії.

Не завадить запам'ятати нарешті: камбала тюрбо не водиться в Чорному морі, а сардина буває великої тільки в Атлантиці. Не варто вірити рестораторам на слово і соромитися задавати питання. Інакше доведеться все життя платити за те, чого в житті ви так і ні разу не спробуєте.

Крім того уважно слідкуйте за меню і ціною, за масою, адже там можуть на вас чекати найбільші плюси, запитуйте за соуси або добавки, адже часто вони є платними і якщо не звернути це увагу можна досить багато заплатити.

Прийоми, використовувані рестораторами, служать одній меті - збільшити кінцевий рахунок. Слід бути уважним, коли вам щось здається вигідним. Може бути що, цю «вигоду» вам «підсунули» творці ресторанного меню.

Найчастіше за участю в «акціях» вам доведеться все одно платити, нехай і в інший спосіб - наприклад, замовивши дорогі напої до відносно дешевого страви.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати