Що таке справжня любов і як її здобути?

Любов або ж кохання часто асоціюють з бурхливою ейфорією і неконтрольованими емоціями. Перебуваючи в близькому до наркотичного стану, деякі пари поспішно офіційно скріплювати себе «кільцями» шлюбу, сліпо вірячи, що міцність їх відносин залежить від запалу і спонтанності почуттів.


Любов між чоловіком і жінкою - це не якась особлива любов, яка принципово відрізняється від інших видів любові. Від любові між матір'ю і дитиною, між друзями. Це та ж сама любов, тільки трохи з іншим відтінком. І тому дізнатися її можна так само, як і будь-яку іншу любов. 


Я багато розмірковувала, як зрозуміти у відносинах двох людей, любов це чи не любов ... 

Одна з ознак любові – те, що людям добре разом. І погано один без одного. «Я його дуже люблю, але краще б він був подалі» - це не любов.

Для себе найвірнішу ознаку любові я знайшла у апостола Павла: «радійте і тими, хто тішиться, і плачте з тими, хто плаче». Коли радість людини справді стає моєю радістю, коли все, що його радує, тішить мене, а його біль стає моїм болем, тут і є любов. На нижчому рівні я сказала би - це співпереживання. На більш високому, повному рівні – це, як одне життя, одні почуття і емоції. Все, що відбувається з цією людиною, мене стосується на самому глибокому рівні.

Часто-густо в класичній літературі, та й у житті, ми зустрічаємося з ситуаціями, коли люди вважають, що вони люблять один одного. Болісно переживають, якщо на якийсь час розлучаються. Але при цьому все їх спілкування, вся їх близькість відбувається в якійсь вузькій частині їх життя. А в усьому іншому вони майже чужі. Він починає про щось говорити - а їй це нудно. Її щось схвилювало, а він вважає це неважливим. Один з двох може навіть посміятися над тим, що іншого чіпає. Це небезпечно.

Як дізнатися, що це саме та людина, з якою ти зможеш прожити все своє життя в любові? Критеріїв я таких не знаю, але єдине можу сказати: не поспішайте до вінця. Потрібен досвід спілкування.

Тисячолітня практика, коли люди спочатку заручалися, і тільки через певний час приходили до вінця, була виправданою. Вивчали один одного досить довго. Не роками, звичайно, але кілька місяців.

Хоча б півроку «пронесіть» свої відносини і зрозумійте, чи зможете ви все життя бути з цією людиною.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати