10 простих речей, які здатні змінити світ!

А ви помічали, як часто ми стали скаржитися на те, що люди стали жорсткіші, більш суворіші й холодніші? Ми говоримо про те, що мало хто поспішає прийти на допомогу слабким, так само мало хто допомагає нам, коли важко, хоч насправді хорошого дуже багато, просто його потрібно бачити і робити.

Сьогодні я б хотів розповісти, про 10 простих речей в нашому житті, які здатні змінити світ, адже ви будете яскравим прикладом для ваших друзів, сусідів, колег по роботі і просто оточуючих людей.

 • Здайте кров.
  Хоча б раз у своєму житті просто здайте кров, адже кожного дня в лікарнях говорять про те, що їм не вистачає крові для пацієнтів, саме ваша добра справа може хоч й не врятувати, але змінити чиєсь життя і просто зробити його кращим.


 • Віддайте світ обід бездомному.
  Не дивлячись на ваш статус в суспільстві і вашу зарплатню, спробуйте хоча б раз нагодувати бездомного, не кинути йому гроші, а віддати свою їжу для нього, ви здивуєтесь, який саме результат чекає на вас.


 • Візьміть тваринку з притулку.
  На відміну від нас, тварини не можуть потурбуватись самі про себе, тому це слід робити нам.


 • Вийдіть на суботник.
  Навіть якщо ніхто з ваших сусідів не йде прибирати двір, зробіть це ви, пожертвуйте собою і своїм часом, але станьте взірцем для усіх, повірте, довго ви не будете самотнім.


 • Останнім часом на просторах Інтернету часто можна зустріти фразу: "Якби дерева роздавали Wi-Fi, ми б засадили ними всю планету, але вони всього лише виробляють кисень, яким ми дихаємо".
  Парадокс, а лише одного дерева достатньо, щоб забезпечити киснем 3 людей.


 • Віддайте старі іграшки до дитячого будинку.
  В кожного з нас десь на горищі є купа старих іграшок, які ми при нагоді викидаємо, подумайте про маленьких дітей і вчиніть їм радість.


 • Візьміть участь в благодійній акції.
  Часто, на теренах нашого міста відбуваються благодійні акції, про які ми навіть не чуємо, та запевняю вас, вони є! Намалюйте картину, візьміть участь у марафоні, постійне на одній нозі або придумайте флеш-моб.


 • Подаріть свою стару техніку тому, хто цього потребує.
  Не викидайте свої старі телефони а ноутбуки, є багато студентів і простих людей, які мріють про таке, допоможіть їм в навчанні і вони допоможуть комусь іншому.


 • Допоможіть бабусі.
  Так, переведіть її через дорогу, поступіться місцем у транспорті, або купіть їй картоплі, ось і все.


 • Підпишіть петицію.
  Захистіть свої права або ж права чиїхось людей. Щодня мільйони людей в нашій країні намагаються домогтися справедливості. Виходить, звичайно, не у всіх, але, поміркуйте самі, що ми можемо поодинці? Багаторічна світова історія показує, що тільки об'єднавши зусилля, людство здатне зробити неможливе.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати