Рейтинг найкращих кросівок осені 2016 року

Кросівки – це наймасовіше взуття у світі, вони займають більше 75% ринку всього взуття, адже саме кросівки повністю універсальні, а в сучасних тенденціях ви можете одягнути їх під будь що. 

Сьогодні я розповім вам про найкращі кросівки осені 2016 року, які не тільки являються зручною парою взуття, а й можуть викликати справжні емоції у вас і ваших оточуючих.

1. Adidas NMD R1. Нова серія NMD була розкуплена в офіційних магазинах німецького бренда лише за декілька хвилин, вже за перший місяць релізу, ці кросівки стали одні з найпопулярніших у світі, в теплі осінні дні – це саме воно.


2. Сучасна мода диктує свої правила, та кросівки Tubular були створені для того аби задовольнити потреби справжніх баскетболістів і людей, які хочуть виглядати стильно кожного дня. Одні з най екстравагантніших кросівок, які точно не залишаться без уваги оточуючих.


3. Тільки компанія NIKE може оживити класику так, що її куплять, ще до того, як товар потрапить на полиці у магазин. Нові кросівки Moc кидають виклик усім, хоча самі дизайнери американської корпорації кажуть, що це просте взуття для масового любителя NIKE.


4. Pharrell Williams не тільки відомий на весь світ співак, а й талановитий дизайнер, разом з компанію Adidas Pharrell розробив свою серію кросівок Human Race. Повністю лімітована серія, яка варта уваги кожного, думаю, в таких кросівках ходити буде кожен, а ось для колекції підходить пара як найкраще, уже зараз ці кросівки перепродують в 10-20 разів дорожче, від початкової ціни.


5. Якщо минулі кросівки вас могли вразити дизайном чи своїм стилем, то New Balance 2016 року – ні, але це взуття зовсім не проте, якщо вам знайомі такі поняття, як якість, або ж 1 кросівки – 1 людина, то ви не пройдете повз цих легендарних моделей.


6. InstaPump Fury Shoes від компанії Reebok завоювали прихильність так само швидко, як і найкращі моделі Adidas. Кросівки для тих, хто хоче бути «не як всі».


7. CRAZYLIGHT BOOST 2.5 LOW SHOES. Можливо найзручніші кросівки у світі, які виконані з найкращих матеріалів, прихильників Air Jordan прошу проходити повз, тут зовсім не про те.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати

Alex Geek

23.09.2016 / 10:55

human race самий кайф

Відповісти
Alex Geek

Борат Alex Geek

23.09.2016 / 11:49

Alex Geek, який хуман рейс Уася?? Тубуляри тільки хороші

Відповісти