Про що категорично забороняється розмовляти з жінкою

Сьогодні поговоримо про ті теми, які протипоказані при спілкуванні з прекрасною статтю. Уникайте їх, і жодна жінка не засумнівається в тому, що ви найкращий чоловік для неї.


Ніколи не розповідайте вашій жінці про те, як вам важко. Якщо ж вона запитує, як у вас справи? Завжди відповідайте: «Краще за всіх». Жінки не терплять чоловіків, які постійно скаржаться на своє життя. Вони вважають, що саме біля них був сильний, відважний і мужній чоловік, а не розмазня, яка навіть своє життя не може змінити на краще, що вже тоді говорити про сім’ю.


Крім цього не розповідайте їй про свої невдачі, якщо у вас їх багато, тоді просто мовчки старайтесь, жінка оцінить вашу наполегливість і ваше старання, та якщо ви будете розповідати їй про свої невдачі, то це може призвести до того, що вона почне про вас так і думати.


Жінка може не захотіти брати на себе тягар відповідальності, особливо якщо проблемне питання, на її думку, знаходиться в компетенції чоловіка, і тому все мозкові штурми краще проводити наодинці з собою, спираючись на власний інтелект і мовчки. Тому не сумнівайтеся в собі і не дозволяйте жінці сумніватись у вас, або ж роль чоловіка доведеться взяти у руки саме їй.


Показати свій страх жінці - це, напевно, найкращий спосіб перестати бути чоловіком в її очах. Взагалі, боятися - це нормально. Страх запускає цілу купу процесів, що дозволяють чоловіку правильно діяти в самій нестандартній ситуації. Так виживали наші предки. Так виживаємо і ми. 

Крім цього, не говоріть з жінкою про своїх екс-подруг, про ваші рани від невдалого кохання або ж про ваші успіхи. Якщо ви стараєтесь, то вона це бачить, якщо не стараєтесь, а боїтесь, тоді вона теж це бачить.

Жінки добре відчувають незрілість характеру і намагаються уникати таких людей. Мотиви хвалька виходять з крайніх проявів егоїзму, а жінці не потрібен чоловік, який думає тільки про себе.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати