Осіння відпустка? Куди варто поїхати восени в Україні!

Незважаючи на те, що саме восени багато Європейський турів пропонують свої послуги для туристів, які охоплюють північні країні і саму Європу, українські місця не пустують, а тур оператори теж пропонують хороші та красиві місця для відпочинку і натхнення.

Сьогодні я розповім вам про найкращі місця України, які варто відвідати саме восени.

Вінницькі фонтани.
Останнім часом, туристів у Вінниці побільшало в декілька разів, саме місто досить гарне, та найбільш вражають в ньому відомі фонтани. Вони будуть працювати до середини жовтня місяця, тому якщо ж ви бажаєте гарно провести свій, час то раджу відвідати саме Вінницю з її прекрасною архітектурою, людьми і фонтанами.

Львів.
Завжди прекрасне місто для подорожі, воно завжди романтичне, а саме восени може зігріти вас хорошою атмосферою і кавою, яка тут на кожному кроці. Крім того ви побачити багато талановитих людей, які просто виконують відомі композиції посеред вулиці, найкраще місце для натхнення і прогулянок.

Парк Олександрія в Білій Церкві.
Надзвичайно гарне місце, до якого не тяжко дібратись і яке не забере у вас багато часу і фінансів проте подарує море вражень і позитивних відчуттів, якщо є бажання провести час по-справжньому добре, тоді вам сюди.

Гранітний каньйон біля Коростишева.
Це мальовничий куточок для відпочинку на природі. Доїхати сюди можна на особистому транспорті, або на рейсових автобусах, що курсують з Києва в напрямку Житомира. Місце ідеальне для пікніка, багаття та теплої компанії.

Бакота.
Одне з наймальовничіших місць України, де поряд з вами знаходяться гори, великі ріки і справді цікава історія, раджу взяти окрему екскурсію саме тут і провести час насолоджуючись пейзажом і повітрям, воно там дивовижне.

Парк Софіївка в Умані.
Один з найбільших парків у всій Україні, де можна провести час з друзями, самому або ж зробити гарну осінню фотосесію.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати