Хто сказав, що шкільна любов не довговічна? 7 знаменитостей, які розвіяли цей міф.

Хтось каже, що шкільна любов, так само як і перша, проходить і забувається, та сьогодні я розповім вам про 7 знаменитих пар, які розвіяли цей міф, більше того вони вважають себе найщасливішими людьми на Землі.

Кейт Мідлтон та Принц Уїльям познайомилися ще в далекому 2002 році, коли разом вчились в університеті, з тих пір вони були разом аж до 2011, коли й вирішили одружитись, а зараз у них двоє дітей і маєток на Британський островах.

Боно і Елісон Хьюсон

Боно – майбутній лідер групи U2, і Елісон почали зустрічатися в 1975 році, коли вчилися в одній школі в Дубліні (йому було 15, а їй - 14 років). У 1982 році пара узаконила свої стосунки. В результаті їх міцного союзу на світ з'явилося четверо дітей. «Я зустрів саму незвичайну жінку в світі і просто не міг дозволити їй піти», - так говорить про Елісон її відданий чоловік.

Семюел Л. Джексон і ЛаТаня Річардсон

Семюел - всесвітньо відомий актор, який прославився роллю в «Кримінальному чтиві», його дружина теж знялася в багатьох фільмах, зараз грає в театрі. А колись ці двоє вчилися в сусідніх університетах в Атланті. Вони почали зустрічатися в 1974 році, а одружилися через 6 років - в 1980. З тих пір вони нерозлучні цілих 42 роки і вже встигли виховати дочку Зої.

Джон Бон Джові і Доротеа Харлі

Засновник американської групи Bon Jovi та його майбутня дружина познайомилися ще в старшій школі, де і зав'язалися їхні стосунки. Відмінниця Доротея багато допомагала в навчанні хулігану Джону. Після випускного вони стали жити разом, а одружилися в Лас-Вегасі в 1989 році. Зараз вони виховують чотирьох дітей.

Марк Цукерберг і Прісцилла Чан

Марк, засновник соціальної мережі Facebook, а Прісцілла, дипломований педіатр, разом уже 14 років: вони познайомилися в 2002 році під час навчання в Гарвардському університеті. Одружилися вони в 2012 році і зараз виховують доньку.

Ліонель Мессі і Антонелла Рокуццо

Ліонель познайомився з Антонелло п'ятирічним хлопчиком. Він дружив з кузеном майбутньої дружини. Але зустрічатися пара почала лише в 2009 році. Мессі шкодує лише про те, що не зміг розгледіти свою любов раніше.

Джеймс Леброн і Саванна Брісон

Знаменитий баскетболіст Джеймс Леброн ні на кого не проміняв свою першу любов - Саванну Брісон. Вони познайомилися під час навчання в католицькій школі. Леброн зробив Савані пропозицію в 2011 році, але пара одружилася тільки в 2013.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати