ТОП-10 найпопулярніших сайтів у світі

Сьогодні я розповім про десятку найпопулярніших сайтів на світі, за підсумками в день на них заходить більше 40 мільярдів відвідувачів, в середньому кожен житель планети заходить на ці сайти по 8 разів на день.

10. Taobao (адреса — Taobao.com) — онлайн Інтернет-магазин, орієнтований для споживачів у Китаї. Сайт працює за системою C2C, «Споживач для Споживача» — форма електронної торгівлі, яка полягає в продажі товарів і послуг між споживачами. У цьому випадку сайт Taobao.com виступає в ролі посередника між покупцем і продавцем.

9. Twitter; від англ. twitter — цвірінькати, щебетати) — соціальна мережа, яка дозволяє за допомогою мікроблогів ділитися своїми враженнями, та спілкуватися з іншими людьми.


8. QQ — найбільш розповсюджений в Китаї сервіс миттєвого обміну повідомленням, а також однойменний клієнт.

7. Вікіпе́дія — загальнодоступна вільна багатомовна онлайн-енциклопедія, в якій знаходиться більше 40 мільйонів статей.

6. Amazon.com — один з перших інтернет-сервісів, орієнтованих на продаж реальних товарів масового попиту, найбільша у світі за обігом компанія, що продає товари та послуги через Інтернет.

5. Yahoo! — американська корпорація, що спеціалізується на Інтернет-службах, перший пошуковий асистент після Google.

4. Baidu – лідер серед китайських пошукових систем. За кількістю запитів пошуковий сайт «Байду» займає 3 місце у світі (3 млрд 428 млн; з часткою в глобальному пошуку 5,2%).

3. YouTube (укр. «Ютюб») — популярний відеохостинг, що надає послуги розміщення відеоматеріалів. 2013 року він поступався за популярністю лише соціальній мережі Facebook і пошуковику Google.com

2. Facebook — найпопулярніша соціальна мережа у світі, що почала працювати 4 лютого 2004 року як мережа для студентів деяких американських університетів. Більшей 1 мільярду людей відвідують мережу Facebook щодня.

1. Google Inc – найвідоміший у світі пошуковий сайт, щодня здійснюється 35 мільярдів запитів, випереджає всі сайти і пошукові системи за популярністю мінімум в 30 разів.

 


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати