Як створюють спецефекти? На прикладі фільму "Зоряні війни"

Alex Geek
  • 733

  • 0

  • 0

Знамениті Industrial Light & Magic  опублікували офіційне відео за фільмом «Зоряні війни: Пробудження сили», який показує, яка робота була виконана над візуальними спецефектами першої частини майбутньої трилогії. Для деяких цей ролик може здатися знайомим, так як його публікація в мережі вже була. 


Показаний ролик демонструє в хронологічному порядку сцени з нового фільму. На кадрах можна бачити, як малювали планету Джакку, моменти з епічним втечею головних героїв на винищувачі від Зоряного руйнівника, сцени малювання бою на світлових мечах на базі «Старкіллер». Як правило, такі графічно насичені сцени знімають в приміщенні з живими акторами на тлі зеленого або синього полотна, після чого за роботу беруться комп'ютерні генії, які шар за шаром накладають тривимірну картинку на готовий кадр. Деякі кадри, звичайно ж, без сумніву, знімаються і в справжніх місцях (як правило, в пустелях і лісах) для більшого реалізму. У будь-якому випадку фактично 90-95 відсотків фільму складається з комп'ютерної графіки.

Наприклад, робота над знаменитою сценою лазерного удару «Старкіллера» по віддаленій планеті починалася лише з грубої 3D-моделі. Після цього на сцену наклали кілька тисяч шарів, включаючи світло, тіні і звук. Повну картину реалізму додали різні дими. Складно навіть уявити, скільки часу було витрачено на те, що триває всього кілька секунд.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати