Як правильно провести свої вихідні?

Вікенд - чудовий час для відпочинку і чудовий час для того аби відпочити, чи просто набратись сил і натхнення. 

Як продуктивно провести вихідні? Потрібно не просто втекти від робочої повсякденності, але дійсно звільнити свідомість від стресу і відповідальності. Це не означає, що вам варто шукати клуби, або ж ресторани, де можна веселитись на повну, тут радше йде про емоційний і моральний відпочинок.

Щоб краще зарядитися енергією на вихідних, я раджу дев'ять способів розвантаження розуму і свідомості. Навіть якщо ви приділите цим заняттям усього кілька годин, ви зможете відпочити, відновитися і підготуватися до прийдешньої тижня.


1. Звільніться від зайвої електроніки, дайте волю своїм думкам, будьте наодинці з собою і ви зможете відкрити для себе багато такого, про що й раніше не задумувались.

2. Зробіть щось креативне. На тижні буває багато рутинних і нудних справ - тобто виникає потреба заново активувати своє творче мислення. Запишіть відео. Зробіть арт-проект. Досліджуйте якийсь музей. Намалюйте графіті. Зробіть щось, що вас надихає.

3. Поспілкуйтесь з своєю родиною, дітьми, проведіть з ними час, дізнайтесь чим вони живуть і що в них відбулось в житті за цей тиждень, приділіть достатньо уваги дружині або ж чоловіку, побудьте з сім'єю.

4. Повністю відключіться від світу - поїдьте в невелику мандрівку чи навіть подивіться якийсь кумедний серіал.

5. Прочитайте книгу, яку б ви хотіли прочитати, або ж сходіть в кіно на фільм, який ви довго чекали.

6. Ви повертаєтеся додому в п'ятницю і бачите, що перед вами гора дрібних справ? Це говорить про вашу неорганізованість і нестачу особистого часу. Якщо таке відбувається у вашому житті, то вам слід навести там лад, виберіть одну річ в якій би ви хотіли бачити повну гармонію і зробіть це.

7. Подумайте про своє майбутнє. Майбутнє, особливо невизначене, може лякати. Але вам все одно в якийсь момент доведеться вирішити, чого ж ви хочете для себе. Вихідні дають достатньо вільного часу, щоб, наприклад, прогулятися або полежати і обдумати, яким же має бути ваше майбутнє, щоб воно вас влаштовувало.

Не витрачайте свої вихідні дарма, спробуйте по-справжньому відпочити, або зробити те, що принесе задоволення і нові емоції у ваше життя.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати