10 фільмів, над якими можна поламати голову

Борат
  • 3052

  • 9

  • 1

Якщо ви любите хороші фільми після перегляду яких, можна поламати голову не один вечір, то ви потрапили саме за адресою, адже сьогодні я опишу 10 фільмів, які ще й досі не покидають своєї місцини в мене в голові.

Гра. Девід Фінчер, як ніхто інший, вміє створювати інтригуючу атмосферу фільму, граючи з глядачем, всіляко заплутуючи і дратуючи його. А в самому кінці, коли напруга вже досягає межі, він добиває фантастичними кінцівками.

Престиж. Почуття суперництва двох фокусників тут передається з такою повнотою, що здається, ніби ти сам починаєш щось придумувати, щоб обставити своїх опонентів. Цей фільм - дивовижне поєднання захопливості і трагічності, реалістичності та видовищності, майстерності постановки і краси. А фокус вдався як ніколи - напружена цікавість не залишить байдужим аж до самого кінця.


Шосте відчуття. Важко уявити Брюса Уілліса в мелодрамі або ж пригодницькому кіно, але саме в цьому фільмі немає жодного пострілу а сам Брюс виконує роль чоловіка, який намагається допомогти дитині знайти вихід із складної ситуації в житті. Стрічка захоплює вже з перших хвилин і в кінці залишає купу запитань.

«Острів проклятих» однозначно можна віднести до фільмів, які захоплюють вас з першої хвилини. Стрімкі скелі, буря, кинуті будови, камери для особливо небезпечних в'язнів - що ще потрібно, щоб мурашки побігли по спині? Непередбачуваний сюжет. Отже, Америка, 1950-ті роки. Два федеральних маршала Тедді Деніелс і Чак Оул відправляються на океанський острів, на території якого знаходиться психіатрична лікарня для особливо небезпечних злочинців. Їм належить розслідувати зникнення однієї з пацієнток лікарні. Зовсім скоро стає ясно, що в стінах, де знаходяться головні герої, відбувається щось таємниче ...

Чорний лебідь. Цей фільм варто подивитися хоча б заради того, щоб насолодитися грою Наталі Портман. Все-таки не даремно саме ця картина в її фільмографії була відзначена премією «Оскар». Сюжет будується навколо прими балетного театру, у якої несподівано з'являється небезпечна конкурентка, здатна відібрати у головної героїні всі партії. Їй потрібно змінити обличчя на сцені, але вона змінює його і в житті. Ще одне підтвердження того, що перфекціонізм не завжди корисний.

Час вбивати. Коли дивишся цей фільм, хочеться взяти в руки блокнот і записати кожен діалог - настільки вони шикарні. Кіно залишить після себе багато питань. Ви будете міркувати про те, чи завжди за злочином повинно бути покарання та й чи варто взагалі вважати вчинене злочином, якщо мова йде про справедливу відплату.


Загублена. Якщо раптом ви пропустили цей кінохіт Девіда Фінчера, знятий за романом Гілліан Флінн, то вам слід обов'язково надолужити згаяне. Все було готово для святкування п'ятирічного ювілею подружнього життя головних героїв Ніка і Емі, коли несподівано дружина зникає. Звернення в поліцію не дуже допомагає, скоріше навіть ситуація ще більше ускладнюється. Чомусь докази починають вказувати на самого Ніка. Але ... не буду розкривати всі

Безсоння. Кожен квадратний сантиметр екрану тут насичене складними відтінками і фактурою. Напруженість в картині нагнітається діалогами і холодними пейзажами Аляски. Ця картина зовсім точно припаде до душі любителям «розумного» кіно.

Сім. Потужний акторський склад, глибокий сюжет і хвацько закручена гра в детективів. Кіно про те, наскільки страшним став навколишній світ і наскільки ми звикли до того, що відбувається. Це той фільм, після якого сидиш ще якийсь час, дивлячись в уже чорний екран, і міркуєш над побаченим не в силах вимовити ні слова.


Початок. Фільм стирає тонку грань між сном і реальністю. Змушує зануритися в світ сновидінь, поглинає і не відпускає ні на секунди, разом з цим граючи з нашою уявою.
Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати

Миколай Мельник

15.08.2017 / 12:28

Фільми бомба, дивився все з задоволенням

Відповісти