Які овочі та фрукти продовжують наше життя?

Ваше здоров'я і довголіття безпосередньо пов'язані з тим, що ви їсте. Ось цілий ряд продуктів, наповнених антиоксидантами, вітамінами і мінералами, які допоможуть збільшити термін життя і уникнути раку та інших захворювань. Їжте їх частіше!

  • Брокколі знижує ризик виникнення виразки шлунка і навіть раку. 10-річне дослідження за участю 47 909 осіб, опубліковане Гарвардської школою громадського здоров'я (США), показало прямий взаємозв'язок між споживанням хрестоцвітих овочів і розвитком раку сечового міхура. Всього 10 грамів овочів в день може збільшити ваші шанси на те, що ви ніколи не захворієте на рак. Ще одне дослідження [показало, що всього дві порції цих овочів в день знижують ризик розвитку раку на 50%.


  • Часник. Довгожитель Пенсільванії, 107-річна Ненсі Фішер (Ненсі Фішер) вважає, що прожила так довго через свою любов до часнику. Можливо, вона має рацію. Дослідження виявили, що фітохімічні речовини в часнику перешкоджають формуванню канцерогенів. Крім того, люди, які частіше вживають часник, мають знижений ризик виникнення раку товстої кишки і інших захворювань.


  • Авокадо знижує кількість холестерину і забезпечує організм поживними речовинами.


  • Помідори - найкраще джерело каротиноїдів, зокрема, лікопіну - антиоксиданту, який захищає організм від онкологічних, серцево-судинних, запальних і очних захворювань.


  • Випиваючи достатню кількість води в день, ви знижуєте ризик виникнення тромбів. Також це допомагає відчувати себе молодше і підтримувати високий рівень енергії і ефективності.


  • Боби. У бобах міститься 21% білка, 77% складних вуглеводів, багато клітковини і поживних речовин. Боби - обов'язковий раціон людей «блакитної зони» місць з найбільшою кількістю довгожителів.


  • Чорний шоколад. Дослідження Гарвардського університету (США), яке було проведене в 1999 році з участі 8 000 чоловіків, довело вплив темного шоколаду на тривалість життя. Виявилося, що учасники, які вживають темний шоколад тричі на місяць, жили на рік довше, ніж ті, хто цього не робив.


  • Червонокачанна капуста допомагає не тільки довше жити, але і краще виглядати. Велика кількість вітаміну А допомагає зберегти здорову і еластичну шкіру, прискорює оновлення клітин і захищає від сонця.


  • Мононенасичені жири в оливковій олії підтримують здоров'я серця і мозку, а також захищають від раку.


  • Ягоди. Полуниця, чорниця, малина - всі ці ягоди багаті антиоксидантами, які захищають організм від окислювального дії вільних радикалів і допомагають уникнути вікових захворювань.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати