Чому "Кока-кола" це найлегендарнійший напій усього людства?

1,5 мільярдів порцій Coca-Cola випивають на Землі кожні 24 години. Підбадьорливий напій продається скрізь, крім Північної Кореї та Куби. Це не просто товар на прилавках магазинів, але визнаний символ щастя, який об'єднує людей усього світу незалежно від їхнього статку, національності і переконань. Я зібрав декілька фактів в єдине ціле і хотів би пояснити, чому "Кола" це легендарний напій.

• Таємниця - ось що робить Coca-Cola такою особливою. Навіть співробітники компанії не знають точних пропорцій інгредієнтів, але мільйони людей довіряють генію Джону Пембертону. Сама ж секретна формула зберігається в Музеї Coca-Cola в Атланті, в надзахищеному сейфі. Доступ до рецептом є у двох осіб з вищого керівництва Coca-Cola, причому у кожного - тільки до половини формули.

• Слово "Кока-Кола" давно перетворилося в загальне поняття. У кафе офіціант запитує: «Сік, Кока-Кола або мінералка?» А друзі просять «Захопити колу», коли ти йдеш в гості. Про дерево Коки всі уже забули...

• 78,423 млрд доларів - у стільки оцінили бренд Coca-Сola експерти найбільшого в світі бренд-консалтингового агентства Interbrand в кінці 2015 року. Це третій результат в загальному заліку. Попереду, передбачувано опинилися високотехнологічні компанії - Apple і Google. Серед усіх напоїв Coca-Cola немає рівних: сумарна вартість трьох найближчих конкурентів в списку ледь перевалює за 30 млрд доларів.

• Кола - єдиний по-справжньому демократичний напій у всьому світі, її п'ють бізнесмени, студенти, клерки, та й коштує вона не багато.

• В компанії "Кока-кола" геніальна реклама, вона направлена на спорт, мотивацію і особистість людини. Етикетки для цього бренду малював сам Сальвадор Далі. Крім цього "Кола" - це перший напій, який опинився в космосі.

 Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати