Які продукти треба їсти восени?

Ксюша
  • 1076

  • 4

  • 0

Осінь – період, коли не тільки опадає листя з дерев, а й період, коли варто звернути увагу на свій раціон харчування, аби проста застуда чи грип не ускладнили ситуацію і не зробили наше лікування довгим і затратним.

Осінній раціон допомагає зміцнити імунітет і готує до зими. Тому правильно підібраний список продуктів тобі стане в нагоді. Отже, що обов'язково має бути у тебе на осінньому столі?

Як тільки починається змінюватись клімат, у тебе завжди має бути цілий пакет овочів, які ж сама осінь нам подарувала. На щастя. знайти багато яблук, винограду, або ж горіхів зовсім не складно, такі продукти харчування зміцняють твій імунітет і підтримають здоров’я, саме тоді коли багато людей хворіють і говорять про віруси чи простуду.

Постарайся вживати їжу і морські продукти хоча б два рази на тиждень, саме ці продукти харчування багаті на йод і амінокислоти, які стануть в пригоді холодним, осіннім днем.

Варто свій раціон харчування доповнювати хлібом з цілісної муки, горіхами, а також кашами. Більшість цих продуктів не мають шлаків або ж токсинів і не засмічують організм, або інші органи травлення. Рослинні масла і горіхи: ці продукти харчування потрібні організму в будь-який час року, тому не забувай про них!

Крім всього вище переліченого, тобі варто вживати свіжі фрукти і ягоди. Осінь саме подарувала тобі багато слив, яблук, кавунів, динь та груш. Не слід нехтувати вітамінами, які будують твою імунну систему щодня. Постарайся приготувати страви дома, можна зробити прості, але корисні салати, чи сендвічі, які й на роботу можна взяти.

Не забувай про гарячий чай з лимоном і завжди одягайся по погоді.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати