Як зареєструватись на Green Card 2017 року

Green Card (зелена карта)– це документ, який дозволяє легально перебувати і працювати в США.

Отримавши Грінкард , ви отримуєте право постійного перебування на території Сполучених штатів (United States Permanent Resident Card). Це в свою означає, що через 5 років ви зможете подавати заяву на отримання громадянства.

Сам документ – ідентифікаційний номер – вже дає вам право на перебування, офіційне працевлаштування, навчання, необмежений в’їзд та виїзд як в США так і в інші країни, а також на користування різними соціальними програмами і допомогою. Для країн колишнього СНД грін карта стає найпростішою можливістю легкої імміграції до Сполучених Штатів Америки за короткий час!

Сьогодні я розповім про те, як же зареєструвати себе і своїх близьких на участь в лотереї Green Card 2017 року.

Саме цього року більше ніж 100 000 нових жителів країн СНГ матимуть можливість поїхати в США на підставі перемоги в лотереї.

Заповнити анкету не важко, треба запастися базовою інформацією та фото (Вам потрібне фото у електронному варіанті). Цього року заявки можна буде подавати з 4 жовтня 2017 року до 10 листопада 2017 року включно.

Зауважте, кожна людина має право подавати заявку (реєстрація грін карта) лише один раз на рік (тобто виступати у ролі головного заявника)! Чоловік і дружина, мають право кожен виступити у ролі головного заявника! Головний заявник вказує у своїй анкеті дружину/чоловіка та всіх своїх дітей віком до 21 р. Особи віком від 18 років можуть самостійно виступати у ролі головного заявника.

Для участі претенденти повинні надати таку інформацію:

  • прізвище, ім’я, по-батькові;
  • дата та місце народження;
  • свіжу фотокартку (старі фото призводять до виключення претендента з розіграшу);
  • вказати номер телефону;
  • емейл;
  • сімейний стан;
  • відомості про дружину/чоловіка та всіх неодружених дітей віком до 21 року.

Дітей необхідно вказати навіть якщо Ви вже не перебуваєте у шлюбі з батьком/матір’ю дитини, або якщо дружина/чоловік, або дитина мешкають окремо від Вас і не планують іммігрувати до США разом із Вами. Якщо Ви подали заявку на Зелену Карту до того, як Вашій неодруженій дитині виповнився 21 рік, і дитина досягла 21-річного віку до моменту отримання візи, у процесі обробки візової справи дитина вважатиметься як така, що ще не досягла 21-річного віку.

Зареєструватись на «Грін карту» можна самостійно, і саме так я раджу зробити будь-кому з вас, адже існує багато «чесних» компаній, які пропонують свої послуги саме в цій сфері, не потрібно витрачати марно свій час і гроші, лише з мінімальним знанням англійської мови це можна дуже легко зробити.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати