Новий X від BMW. Зустрічайте BMW X2

І без того насичений сегмент кросоверів всіх кольорів і калібрів тільки що поповнився ще одним бебі-позашляховик від BMW. Точніше кажучи, поки тільки концептом, але концептом справжнім. Вже в наступному році буде показана серійна модель такого BMW, та й самі інженери кажуть, що перед вами справжній автомобіль, а не пресс-модель.


"Ікс-шість" - це більш спортивна, зухвала версія X5. Те ж саме можна сказати про Х4 і Х3. Загалом, ви зрозуміли: X2 стане стильним побратимом X1. Новинка розділить з "першим" передньо і повнопривідну платформу UKL, приблизно повторить габарити і оформлення салону, а також моторну гамму з дволітровими бензиновими і дизельними моторами. Баварці говорять про нову М-серію кроссовера, яка буде наділена силовим агрегатом на 3 літри, але тепер ніякого заднього приводу...


Під час презентації біля кросоверу баварського виробника була велика кількість шанувальників, а це свідчить лише про популярність автомобілів такого сегменту, не дарма ж і Bentley, Maserati, Jaguar і Lamborghini підключились до цієї тенденції, та й Q2 від AUDI не дає баварцям сильно розслабитись, а це зараз найбільший конкурент для BMW.
Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати