Яке місто Світу вважається найщасливішим?

Кожен із нас мріяв про те, щоб потрапити у справжнє місто див, або місце, де люди щасливі, де мало хвороб, а більшість можновладців турбуються про малозабезпечених і простих людей.

Хочу запевнити, що насправді, таке місто не Утопія, воно існує і знаходиться воно в Кореї, не там де Кім Чен як там його, а в Південній Кореї.

Це Сеул - столиця Південної Кореї, яка визнана найщасливішою містом в світі. Тут найнижчий показник нерівності щодо доходів і мінімальний рівень злочинності, а жителі відрізняються міцним здоров'ям.

Ось до таких висновків дійшла проектно-консалтингова фірма Arcadis, яка оцінила 100 найбільших міст світу, щоб з'ясувати, кому краще живеться на Землі.

Це один з небагатьох мегаполісів, в якому і місцевий житель, і іноземець відчувають себе в безпеці в будь-який час дня і ночі. При цьому населення Сеула становить 10 млн чоловік.

Південнокорейський уряд піклується про здоров'я і освіту громадян. Високі показники в цих соціальних областях і дозволили Сеулу вийти на перше місце в світі серед інших міст.

Останнім часом Сеул почав поступово перетворюватися в «розумне місто». Так, наприклад, городянам з низькими доходами почали безкоштовно роздавати б / у смарт-пристрої з метою підключення до бездротових високошвидкісних мереж міста.

Тут повсюдно встановлені інтелектуальні камери відеоспостереження і високотехнологічні вуличні ліхтарі, які транслюють аудіо і дозволяють вийти в інтернет.

Здається я знаю, куди поїду, як тільки потраплю в Південну Корею.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати

Bond Valentin

01.10.2016 / 16:15

http://ukropchiki.com/images/blogs/w740_blog_1288_1475261630987_2.jpg На цьому фото - Йокогама, Японія (2-ге фото зверху).

Відповісти
Bond Valentin

Борат Bond Valentin

03.10.2016 / 19:24

Bond Valentin, Шось ти попутав братан, пробий через гугл

Відповісти
Борат

Sheridan Robert Борат

31.08.2018 / 13:18

Борат, https://duckduckgo.com/?q=yokohama&t=opera&iax=images&ia=images

Відповісти