Які пістолети можуть збити вертоліт та пробити броню танка?

Вам цікаво який саме пістолет може з однієї пулі розстріляти вертоліт, пробити броню БТР або ж знищити гусениці танка. Саме зараз ми дізнаємось про найкращі пістолети усього людства, які здатні на просто шалені речі.

Сміт і Вессон


В Америці публікується величезна кількість аналітичних статей на тему, що купити в магазині зброї. Виявляється, що найпоширенішим пістолетом є п'ятизарядний револьвер калібру .38 «Сміт і Вессон» моделі 60, з довжиною ствола 3-дюйма (76 мм). Він виготовляється з нержавіючої сталі. У збройових магазинах цей короткоствол продається за ціною $ 729,00

Ремінгтон


Поляк Річард Тобіс не став винаходити новий пістолет - він по малюнкам 150 річної давності в масштабі 3: 1 виготовив всі деталі пістолета, який став збройовим раритетом - американського револьвера «Ремінгтон» 1858. В результаті вийшов найважчий і найбільший в світі «короткоствол», вагою в 45 кілограм. Цей «Ремінгтон» має калібр 28 мм і стріляє кулями масою 138 грам.

Як показують випробування, з нього можна потрапити в ціль на відстані 50 метрів. Іншими словами, найбільший пістолет є реальною зброєю. До речі, револьвер був виготовлений в домашній майстерні.

Thunder 50 BMG


Зброяр Янош Лакатош зі штату Юта в 2004 році на виставці Національної асоціації виробників товарів для полювання SHOT Show презентував однозарядний пістолет Thunder 50 BMG, розроблений під крупнокаліберний патрон 99 × 12,7 мм. Дулова енергія його 45-грамової кулі дорівнює 15530 Дж. До речі, цей же патрон застосовується в станковому великокаліберного кулемета М2НВ і снайперської гвинтівки Barret M82A1. Така куля може пробити БТР і збити вертоліт лише одним пострілом.

Para Ordnance P14-45 LDA

У 1997 році ФБР було стурбоване тим, щоб озброїти свій спецназ Спецназ потужним пістолетом, який з першого ж пострілу б знищував, або, принаймні, виводив з ладу супротивника. Адже багато співробітників поліції гинули у при перестрілках з провопорушниками.

Експерти зупинилися на патроні 11,43x23 мм. Зокрема, враховувався досвід бойових дій в різних країнах. Наприклад, постріл з штатного пістолета Beretta M9 не завжди зупиняв розпаленого противника. Часом він встигав пробігти кілька метрів і навіть вистрілити в американського солдата, смертельно поранивши його. Інша справа - пістолети сорок п'ятого калібру. Їх справедливо називають «вбивцями живої сили», перш за все за рахунок великого діаметра кулі. В результаті попадання таким боєприпасом поранення виходить глибоким і обширним.

Комісією ФБР були розглянуті найрізноманітніші пропозиції іменитих збройних компаній, але вибір припав на маловідому канадську фірму «Para Ordnance», яка і почала постачання в США своїх пістолетів «Para Ordnance P14-45 LDA».

Як показує практика, найчастіше застосовується патрон з 14,9-грамової кулею, з найвищим дією. До сих пір у поліцейських підрозділів США цей короткоствол користується репутацією «самого вбивчого», незважаючи на дозвукову початкову швидкість кулі.

Desert Eagle

Представлення цей пістолет не потребує. Навряд чи з ним по популярності в кіно, іграх і інтернеті зрівняється будь-яка інша зброя. Така популярність - заслуга зовнішнього вигляду пістолета: важить він понад два кілограми, і це без патронів! 

Про боєприпаси окреме слово - найпотужніший в лінійці .50 АЕ (12.7x33RB мм). Для довідки: 12.7мм - це кулеметний калібр важких ДШК і "Браунінг" М2НВ. Тому не дивно, що .50 Action Express має таку ж дульну енергію, як куля АК-47 7.62х39 (приблизно 1900-2000дж) і в 3 важче рази (21г проти 7.9г у АК).

З технічної точки зору Desert Eagle побудований за схемою, характерною не для самозарядних пістолетів, а для автоматичних гвинтівок: в автоматиці використовується принцип відведення порохових газів для перезарядки. Взагалі механізм газоотвода дуже сильно нагадує механізм самозарядного карабіна Ruger Mini-14, а затвор і замикання бойовими упорами (личинками) - механізм автомата M16.

Однак, незважаючи на велику потужність і убивчість, жодному військовому не прийде в голову використовувати Desert Eagle. Почнемо з того, що 0,50 АЕ при стрільбі створюють величезної сили віддачу і дуже велике дулове полум'я, що не дозволяє швидко повторно прицілитися або навести зброю на наступну ціль. Невеликий магазин - на 7 патронів - теж не додає ентузіазму до застосування цього пістолета. Укупі до всього цього додайте невисоку надійність - пістолет вимагає постійного догляду.

Ще одне велике місце "Пустинного орла" - магазини, тонкі губки яких сильно деформуються при падінні магазину на тверду поверхню, після чого патрон вже буде сидіти не під потрібним кутом, що призводить до неминучих затримок у вигляді утикання при подачі.

Не менш важливо і якість патронів - при використанні боєприпасів зі сталевими гільзами можливі затримки при стрільбі, в той час як з мідними такого не відбувається.

Та й у пістолета сильна віддача, у недосвідченого стрільця зброю просто вирве з рук. Досвідченим же не варто забувати, що якщо трохи послабити хват, траєкторія польоту гільзи різко змінюється.

Саме для цього пістолета можна знайти набої, які б пробивали броню танка, крім того відомі випадки, коли в США саме цей пістолет збивав вертоліт лише з одного пострілу.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати