Скільки хвилин сексу потребує жінка для повного щастя?

Борат
  • 1779

  • 6

  • 0

Напевно ти теж давно хотів знати, скільки повинен тривати секс, щоб жінка відчувала себе задоволеною і її все влаштовувало. Нащастя відповідь вже давно знайдена. 

Сексолог Крістен Марк з Кентукського університету провела масштабне дослідження, метою якого було вирахувати, скільки ж хвилин, з точки зору жінки, повинен тривати секс. У дослідженні взяли участь 15 тисяч осіб. І ось що з'ясувалося.

  • В середньому жінці досить, щоб статевий акт тривав 10 хвилин. Але це, повторимося, в середньому. А ось в ідеалі, як зізналися респондентки, їм хотілося б, щоб секс тривав і тривав. Не вічно ж звичайно, але хвилин 15 це саме воно.. .


Само собою, дослідження Крістен Марк було далеко не першим. Приміром, в 2008 році аналогічне опитування було проведено вченими з університету штату Пенсільванії. Того разу оптимальну тривалість сексу жінки визнали - 13 хвилин.

Крім того, в тому ж 2008 році канадські лікарі-сексологи (спільно знову ж з американськими) також займалися пошуком відповіді на це важливе в житті кожного із нас питання. Для цього цікаві лікарі опитали кілька тисяч своїх пацієнток, які вважали, що у них все погано з інтимним життям. Жінки скаржилися на те, що секс у них триває непростимо мало, а дуже мало, або ж, навпаки, занадто довго, або надто одноманітно (так, жінці догодити важко).


В ході опитування незадоволених пацієнток виявилося, що в середньому секс триває від 3 до 7 хвилин. Причому це ще й включаючи попередні ласки! А їм всього лише хотілося, щоб статевий акт тривав 12 хвилин. Проте секс довше 20 хвилин, як відзначили всі ті ж незадоволені жінки, їх також не влаштовував.

  • Отже, запам'ятай: їй важливо, щоб ти протримався більше 10 хвилин, але встиг впоратись за 20. Практикуйся і все вийде!

Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати