6 фільмів, в яких актори займалися сексом по-справжньому

Nick
  • 9274

  • 13

  • 3

Іноді мистецтво відрізняється від порнографії тільки менш вдалим ракурсом зйомки.

На що тільки не йдуть актори, щоб виглядати на екрані природно! Деякі навіть згодні терпіти на зйомках всілякі задоволення. Ось сім цілком собі серйозних фільмів, які жоден критик не назве порнографічними, тому і ми назвемо їх натуралістичними. Сцени сексу в цих картинах виглядають так природньо тому, що це не імітація, а дійсно сцени сексу.

1. «Джеймс Джойс: Жінки» (1985), Ірландія

Байопік про великого Ірландця Джеймса Джойса, автора «Улісса». Слоган фільму був невигадливим: «Шедевр еротики». У центрі кінооповіді відносини письменника з шістьма жінками - справжніми (на кшталт його дружини Нори) і вигаданими (персонажами його книг).

Всіх жінок зіграла Фіоннула Фленаган. У наш список фільм потрапив через сцени, в якій Фіоннула відкрито і самовіддано займається перед камерою мастурбацією, декламуючи під час цього захоплюючого процесу заключні рядки роману «Улісс».

2. «Імперія почуттів» (1976), Японія


Один з головних хітів радянських кінотеатрів 1990 року: громадяни обурювалися непристойностей, але натовпами валили на показ, щоб не обурюватися голослівно. Праведний гнів «Імперія почуттів» викликала не тільки в СРСР.

Відразу після виходу в 1976 році фільм був заборонений до широкого прокату в Європі і в США. І навіть на батьківщині, в Японії, йшла урізана копія, а самого режисера чотири роки тягали по судах. А в Великобританії повна відеоверсія «Імперії» вийшла тільки в 2000-му!

При цьому картина відразу стала класикою, на Каннському фестивалі критики навіть удостоїли її титулу «перший великий еротичний фільм». Всі різноманітні сцени сексу в цій історії пристрасних відносин між власником готелю і його коханкою-служницею були зняті наживо. Особливо виділяється епізод з феляцією, під час якої дівчина ще й встигає попутно затягуватися сигареткою. Зараз такі сцени показувати не можна, так як це пропаганда куріння.

3. «Пола Ікс» (1999), Франція

А ось і наш скромний внесок в напівпорнокінематограф! У фільмі «Пола Ікс» Катерина Голубєва грає таємничу Ізабель, з якою красиво і урочисто займається сексом письменник П'єр (Гійом Депардьє). Хоча в цій історії інцесту і пристрасті (П'єр і Ізабель ніби як брат і сестра) в самих відвертих сценах брали участь дублери, не доводиться сумніватися, що Голубєва і Депардьє не стояли байдуже осторонь, а дуже навіть активно лежали.

4. «Бурий кролик» (2003), США

Фільм про неприкаяного мотоцикліста, який кудись їде, і їде, і їде. І, загалом, більше нічого на екрані не відбувається. Після прем'єрного показу в Каннах маститий критик Роджер Еберт назвав «Кролика» «найгіршим фільмом за всю історію Каннського фестивалю». Вінсент Галло, режисер, сценарист, оператор, продюсер, монтажер і виконавець головної ролі цієї кінокатастрофи спершу довго обурювався і публічно сперечався з критиком в пресі, але потім перемонтував фільм, та так добре, що навіть заслужив похвалу Роджера Еберта.

Що до відверто знятої сцени орального сексу між головним героєм і його колишньою подружкою, то вона залишилася без зміни в обох версіях картини. На момент зйомок фільму актриса Хлоя Севіньї і Вінсент Галло були коханцями і в житті. Так що, в принципі, ці кілька хвилин феляції можна вважати домашнім порно.

5. «9 пісень» (2004), Великобританія

Досить сумна розповідь про роман між дослідником Антарктиди і студентки, які познайомилися на рок-концерті. Фільм, як гордо розповідав його режисер Ендрю Ітон, знімався практично без сценарію. Більшість того, що відбувається на екрані - режисерська та акторська імпровізація. І це, на жаль, помітно. Фільм складається з сцен сексу, що перемежовуються з фрагментами живих виступів численних рок-груп, які на момент зйомок фільму давали концерти в Лондоні.

Актори Марго Стіллі і Кіран О'Брайан проявили себе справжніми професіоналами, для яких робота - все. Вони не спілкувалися один з одним ні на знімальному майданчику, ні за її межами, але сексом перед камерою займалися далеко не дарма. Кунілінгус, феляція, ігри з вібратором і навіть еякуляція - ось вона яка, акторська імпровізація.

Додамо, що 23 лютого 2008 року, на подив багатьох глядачів, фільм був показаний в Росії по сімейному каналу «СТС». Однак найактивніша частина громадськості, зайнята святкуванням Дня захисника, чомусь це пропустила і навіть не обурилася.

6. «Любов» (2015), Франція

Картина оповідає про душевні терзання початківця кінорежисера, який спить не з тою, з ким хоче спати.

Творіння Гаспара Ное, в оригіналі назване зрозумілим всьому світу англійським словом Love, - найсвіжіший фільм в цьому списку. «Любов» була знята у форматі 3D і хоча б тому виділяється серед інших пунктів. Ну а самими непідробним сценами сексу вона особливо не виділяється. Звичайний секс, оральний секс, еякуляція - все це є майже в кожному з перерахованих тут фільмів.

У Росії фільм показувався на фестивалях, але так і не з'явився у великому прокаті, так як Міністерство культури нарахувало занадто багато «сцен порнографічного характеру». А ось в Грузії після демонстрації «Любові» навіть було порушено кримінальну справу.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати

Kharushev Den

26.09.2017 / 17:06

таких фільмів значно більше. є цілі сайти, які спеціалізуються на таких фільмах.

Відповісти

Кушнарьов Роман

01.06.2017 / 12:36

а чому така зацикленість на Москві?

Відповісти
Кушнарьов Роман

Віктор Шеремета Кушнарьов Роман

27.09.2017 / 22:44

Кушнарьов Роман, А де тут Москва?

Відповісти