Чому нам слід турбуватись про тварин не тільки сьогодні?

Борат
  • 1322

  • 0

  • 0

Сьогодні, 4 жовтня, відзначається Всесвітній день захисту тварин. Але окремо треба сказати й те, що про тварин вам слід турбуватися не тільки 4 жовтня, але й повсякчас. 

Думаю, ми всі помітили як багато безпритульних тварин гуляють по наших містах, по-перше вони загрожують соціуму, так як часто можуть вести себе агресивно й просто лякати чи кусати людей, страшніше коли дітей. По-друге за тваринами мало хто дивиться, а організації часто відмовляються відловлювати таких тварин, говорячи, що в них немає коштів на утримання, або ж немає часу.


  • У 1931 році у Флоренції на міжнародному конгресі прихильників руху на захист природи, що там проходив, було прийнято рішення щорічно 4 жовтня відзначати Всесвітній день захисту тварин.
  • Дата проведення всесвітнього дня захисту тварин була вибрана не випадково. 4 жовтня - день пам'яті про Франциска Ассизького (помер 4 жовтня 1226), одного з найбільш шанованих у католицькій церкві святих. Франциск Ассизький вважається у католиків покровителем тварин, тому учасники конгресу і зупинилися саме на цьому дні.

Проблема бездомних тварин існує в Україні вже досить давно, але влада постійно її ігнорує. В сусідніх європейських країнах, це питанння вже давно не стоїть так гостро, адже там існують комунальні притулки а не перідичні відловлювання тварин і їх рстокі вбивства, які не лише є негуманними і варварськими, а й не вирішують самої проблеми.

В Україні цей день відзначається приблизно з 2000 року. Всесвітній День захисту тварин покликаний об’єднати зусилля людей у збереженні тваринного світу нашої планети та захистити права домашніх та безпритульних тварин.

Турбуючись про своїх домашніх улюбленців, ми відразу ж вирішимо декілька проблем у супільстів, які я перелічив вище, та й приєно буде, коли наші менші друзі не бігають і гавкають по вулицях міста на дітей, а граються з ними по домівках, двориках і квартирах.


Українцям слід знати, що проблема домашніх тварин, заключається не тільки в нашій владі, яка часто не виділяє кошти, або ж відмовляється доглядати за тваринами, а й у самих нас, адже часто саме люди викидують своїх домашніх улюбленців, вивозять їх на смітники або ж просто поводяться негуманно. Аби змінити ситуацію на вулицях, треба змінити ситуацію і в свому дворі, а тоді процесс дійде й до держави.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати