Які речі повторюються кожної осені і вже й не набридають?

Ти кожен день бачиш в стрічці соцмереж фотографії знайомих дівчат в осінньому парку.

Зрештою, ти клацаєш на одну з них і пишеш: «класна фотка, лайк», потім ставиш смайл, потім видаляєш смайл і ставиш смайл з підморгуванням.

Ти починаєш скачувати першу серію нового сезону улюбленого серіалу. Дивишся, і нічого не розумієш. ( «А це хто? ЇЇ чоловік? А хіба його вбили? А це хто? Ще один її чоловік?») Лізеш в Вікіпедію, потім на фанатські форуми. Потім на форуми про форуми, там знаходиш інформацію, а біля неї спойлер, кидаєш все і просто дивишся.

Люди починають носити шапки. Чоловіки одягають, якщо їм холодно. Дівчата молодші, як правило, ходять по вулиці з непокритою головою, жінки старшого віку залишаються в шапках навіть в приміщенні

У квартирах вмикається опалення, і ти починаєш частіше вставати з дивана, щоб відкрити вікно, тому що жарко, або закрити, тому що холодно.

Дістаєш тепла куртку, сподіваючись знайти в її кишені 100 гривень, які ти залишив минулої осені тут, але знаходиш лише дірку, яка лишилась там ще з поза попередньої зими.

Нарешті, припиняються розмови про те, що всім необхідно схуднуть до літа. А вади своєї фігурі можна приховати під курткою. Ех осінь, дякую…

На роботі всі кашляють і ловлять соплі. Першими йдуть на лікарняний колеги, які займаються спортом, бігаючи щоранку, де легко розгріваються п’ють холодну водичку і вуаля, тиждень вдома.

Перший сніг. Ні, не так. Перший сніг!!!! Бачив його і захоплюєшся, хочеш зробити фотку, але бачиш, що в мережі вже всі діляться такими фотографіями, тут ти кажеш собі, що це тупа ідея і такі фотографії вже набридли.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати