Яке порно дивляться жінки?

Борат
  • 5591

  • 7

  • 0

Чи знаєш ти, що кожен четвертий відвідувач порносайтів - жінка, тітонька, а то і дівчина? Тобто представник улюбленого статі у нас, чоловіків. Один з найбільших відеоресурсів для дорослих виклав у відкритий доступ дані про те, чого від порно хочуть жінки. 

Сайт ***хаб присвятив жінкам новий, особливий звіт. І навіть забезпечив його симпатичною інфографікою, набагато більш стильною, ніж ті відео, що лежать на самому ХАБІ. Дивитися і вивчати картинку - одне задоволення.


Думаю, перекладу тут і не треба.

Статистика невблаганно довела: російські, білоруські, українські дами з особливим інтересом розглядають ролики з анальним сексом, причому це саме наша регіональна гордість. Серед дам інших держав ця тема не домінує.


В іншому ж нудному і передбачуваному світі дами лізуть в Інтернет здебільшого за лесбійськими видовищами. А в Азії - за хентаєм, мультики там ще й досі популярні.

Якщо пильніше поглянути на Європу, відразу починаєш розуміти, якими тісними узами зав'язані жінки Туреччини і Німеччини: ті й інші люблять в першу чергу порно з молоденькими дівчатами. Мабуть, турецькі дівчата дивляться молодих німкень, а німкені - туркень. Треба про це фільм зняти!

Ще цікава (може, навіть для когось й корисна) інформація - скільки часу проводять на сайті жінки при кожному відвідуванні. Так ось, у росіянок це 8 хвилин. Мабуть, стільки потрібно, щоб досягти оргазму, дивлячись на анальний злягання. В середньому ж жінки проводять на сайті 10 хвилин.

З курйозів сайт відзначає аномально високу любов громадянок Аргентини до трансгендерам. І не зв'язуйся їх з полячками: у них дуже нездоровий інтерес до MILF.
Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати