7 фактів, які доведуть, що сучасні відносини між чоловіком і жінкою стали гіршими

Здавалося б, нам куди простіше познайомитися, ніж поколінням наших батьків. Тим доводилося нескінченно ходити в гості і слухати плітки, перш ніж вони зустрічали щось віддалено схоже на те, що додому не соромно привести. У нас же є сайти знайомств, куди люди цілеспрямовано приходять знайомитися, і ти можеш вибирати з тисяч різних особистостей, навіть не виходячи з дому!

Але реальність, як завжди, не може заспокоїтися і вносить свої корективи. У сучасних знайомств і побачень є кілька сумних недоліків. Суди сам.


  • Ви можете довго листуватися, але так і не зустрітись

Ви обмінюєтеся парою жвавих повідомлень, з'ясовуєте, що обидва любите дивитись на голого Ді Капріо Але ось до зустрічі все ніяк не доходить: то вона застуджується, то ти починаєш велике прання. Після чого спілкування онлайн або затухає, або ви стаєте хорошими друзями по листуванню і обмінюєтеся повідомленнями ще кілька років, навіть коли обидва обзаведетеся сім'ями і домашніми тваринами. Чому віртуальна симпатія не призводить до реальної зустрічі? Ні, у мене немає на це відповіді...

  • Сайти знайомств як і раніше не користуються довірою

Опитування, проведене в США в 2015 році показало, що 23% дорослих вважають, що ті, хто заводить сторінку на сайтах знайомств, «вкрай зневірилися». Я лише додам, що сайти для знайомств, це повна маячня, зустріти там твою людину, це як російську рулетку грати.


  • Онлайн-симпатії необ'єктивні

Коли перед тобою величезний вибір осіб і фігур, свідомості важко розділити їх на симпатичні і несимпатичні. Фотографії перетворюються в одноманітну візуальну кашу, і будь-яка яскрава відмінність може привернути твою увагу. Так-так, ось чому ти написав дівчині з татуюванням на обличчі. Хоча завжди терпіти не міг татуювання.

  • Вона знає про тебе все ще до першого побачення

Ледве дівчина отримала в своє розпорядження твоє ім'я і прізвище, ти беззахисний. Будь впевнений, що вона прогляне всі твої профілі в соц мережах, знайде твій шкільний табель і фотографії, де ти курив траву, коли було 16.

  • Вибір розбещує

Навіть якщо ти сходиш на побачення з милою дівчиною і ви добре проведете час, тебе всерівно буде мучити думка: «А раптом є дівчина краще? Наприклад, та, з зеленими волоссям ... Або та, яка написала в профілі, що вміє ходити на руках ... »Нескінченність вибору, який надають нам сайти знайомств, стає пасткою для розвитку відносин. Навіщо зупинятися на досягнутому, якщо може бути краще? Пошук може затягнутися і стати життя.

  • Жінки все ще розраховують, що ти сплатиш рахунок

Незважаючи на фемінізм і емансипацію, жінки досі вважають, що рахунок на побаченні повинен сплатити чоловік. Я теж так вважаю, можна ж показати їй, що ти хоч трохи чогось вартуєш.


  • З шлюбом нічого не закінчується 

Ніколи ще адюльтер не був такий доступний! Сайти знайомств дають безмежні можливості для одружених чоловіків і заміжніх жінок відволіктися від домашньої рутини і організувати собі затишний персональний содом поза шлюбом.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати