Найкращі осінні картини, яки випромінюють диво

Alex Geek
  • 3146

  • 4

  • 0

Осінь сповнена романтикою і особливою душевноюі. Природа сяє золотом і багрянцем, люди стають більш сентиментальними, а художники натхненно беруться за пензлі. І в їх творіннях, таких різних по виконанню, відображено все найпрекрасніше, що нам дарує осінь.

Міські мелодії Гі Дессата  • Талановитий французький художник побував в самих різних куточках світу. На картинах його можна побачити і Японію, і америку. Але більш за все запам'ятовуються роботи Гі Дессата, присвячені самому романтичному місту на землі - Парижу.

Чарівна акварель Абе Тошиюки  • Чудові акварелі японського художника Абе Тошиюки налаштовують на філософський лад. Важливі найдрібніші деталі: плескіт річки, шелест листя, ніжність пелюсток сакури ... На думку живописця, «мистецтво - це дзеркало душі наглядача», тому ви самі можете задати будь-яке картині свій настрій.

Зачаровані Вулички Дмитра Спіроса  • Більшість сюжетів для своїх чудових картин оригінальний художник-імпресіоніст черпає на вулицях міст. А ще, буваючи в подорожах, він любить малювати море, квіти і портрети. Всі його роботи наповнені особливою теплотою. Сам Дмитро народився в Ташкенті, в сім'ї з грецьким корінням, а зараз живе і творить в Мексиці.

Дощова романтичність Джеффа Роланда
  • Кому як не жителю Туманного Альбіону належить все знати про дощовій погоді. Джефф Роланд впевнений, що опади - це привід не тільки для роздумів і смутку. У своїх картинах він доносить всьому світу, що дощі ідеально підходять для романтичних побачень. Ніжна мелодія крапель і галасливий злива йому нагадують почуття закоханих пар, які то з'являються, то зникають у завісі дощу.

Сонячний світ Лорана Парсел
  • Якщо у вас викликає смуток похмура погода, тоді вам припадуть до душі сонячні картини справжнього француза Лорана Парсела. На картинах позитивного художника-імпресіоніста навіть восени - тільки прекрасна погода. А його «фірмові» сонячні зайчики відразу піднімають настрій.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати