Чому не можна їсти їжу з McDonald's?

Не так давно всесвітньо відомий шеф-кухар Джеймі Олівер виграв суд проти найбільшої мережі швидкого харчування в світі. Олівер відкрив жахливу правду про те, з чого насправді готується дуже смачне м'ясо для гамбургерів, наггетсів і відомим усім біг-маків. 

Після заяв Джеймса можна зроюбити висновок що страви, які готують в Макдональдс, не можна навіть їжею назвати. М'ясо для гамбургерів, біг-маків і інших "страв" готується з промитого яловичого жиру, а промивають його в самому звичайному гидроксиді амонію. Якби не цей процес, то, за словами кухаря, не те що смак був би огидним, навіть вид не задовольняв би собак чи котів.


За словами Олівера, мережа ресторанів займається тим, що бере продукт, який навіть собака їсти не стала, і робить придатним для споживання людині. Але не тільки сам факт обману обурливий в цій історії, гідроксид амонію отруйний для людського організму. Також тут не обходиться без процесу додавання кольору продуктів.


Під час інтерв'ю Олівер продемонстрував, як з жиру, шкіри, і внутрішніх органів можна зробити придатне для вживання м'ясо, і задався питанням: «Навіщо розумній людині годувати дітей м'ясом з аміаком?» Суміш, яка вийшла в результаті експерименту, була дуже схожа на рожевий слиз, але не на мясо.Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати

Жора Дибєнка

12.10.2016 / 14:14

Ну зато хоч в маку смачно, умєрєть красіво

Відповісти