Яке озеро найчистіше на Землі і чому там не можна торкатися води?

Ксюша
  • 1209

  • 5

  • 0

Найчистіше і за сумісництвом найкрасивіше озеро нашої планети називається Блакитним озером і знаходиться на Південному острові Нової Зеландії.


Перша думка, яка виникає при погляді на цей приголомшливий пейзаж водойми – стрибнути в його кристально чисту воду і плескатися в ній до знемоги. Але, на жаль, це суворо заборонено!

Незрівнянний пейзаж. На Південному острові в Новій Зеландії знаходиться останній незайманий куточок природи.


Реліктові ліси, стрімкі скелі і водоспади - приголомшливий ландшафт. Там, глибоко в горах, знаходиться найчистіше озеро на Землі. Блакитне озеро (або на мові маорі - корінного населення Нової Зеландії - Rotomairewhenua) розташоване в Національному парку Нельсон-Лейкс на Південному острові. Вода в ньому настільки чиста, що при зануренні можна бачити далеко перед собою. Лабораторні тести показали, що дальність видимості у воді становить від сімдесяти метрів.

Для порівняння: в дистильованої воді цей показник становить близько вісімдесяти метрів. На цій фотографії видно: вода в озері настільки прозора, що її неможливо відрізнити від повітря. Купання через охорону природи в озері заборонено. Тільки вчені можуть отримати особливий дозвіл на занурення в озеро для того, щоб зробити фотографії, як, наприклад, ці.


Зате туристи можуть зробити й для себе круті фотографії. Думаю, ваші б друзі позаздрили такій подорожі у Нову Зеландію.


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати