Найцікавіші факти про Adele. Або чому саме Адель найпопулярніша співачка у світі?

Співачка Адель, відома своїми чуттєвими піснями з чудовою лірикою, випустивши альбом «21», вона викликала справжній фурор в музичному світі. Зараз Adele одна з найталановитіших співачок і авторів пісень, яка вірить, що успіх приносять працьовитість і відданість справі. Ось кілька маловідомих і цікавих фактів про найпопулярнішу співачку нашого часу:

1. Співачка є однією з тих щасливиць, яким запропонували контракт, подивившись відео на Myspace.

2. Адель відома в музичних колах вже довгий час, але вона до цих пір боїться виступу на сцені. Вона розповідала в інтерв'ю, що перед кожним живим виступом по її тілу біжать мурашки.

3. Адель належить унікальне досягнення: вона є єдиною співачкою, три синглу якої були в першій десятці Billboard в один і той же час.

4. Співачка зізналася, що вона шалено закохана в Леонардо ді Капріо і небайдужа до Заку Галіфіанакісу. Схоже, симпатичні актори - це її головна слабкість.

5. Адель вірить в талант, тому не намагається будь-що-будь виглядати, як цього вимагають сучасні смак і мода. Вона вважає, що важлива лише музика і манера виконання пісень, а не її вага. Адель вдалося довести, що співачка не повинна виглядати ідеально, щоб бути популярною.

6. Адель назвала пісню Someone like you на честь свого бувшого чоловіка. Цікаво, що цю пісню Адель написала, сидячи на ліжку і чекаючи, коли наповниться ванна. Натхнення приходить в найнесподіваніші моменти.

7. Адель використовує в якості назв для своїх альбомів цифри, наприклад, «19» або «21». Вони позначають вік співачки в момент запису альбомів.

8. У 2008 році вона скасувала свій тур по тій причині, що більше хотіла провести час з коханою людиною, ніж займатися музикою. Вона говорила, що була не в змозі співати, якщо його не було поруч. Схоже, любов для Адель важливіше слави.

9. У дитинстві Адель переймала стилі учасниць групи Spice Girls. Співачка зауважила, що саме ця група зробила на неї найбільший вплив.

10. Вона не тільки прекрасна співачка, але і чудова людина. Адель багато зробила для благодійних установ, які допомагають дітям з малозабезпечених сімей. У 2008 році вона придбала картину вартістю $ 12000 для того, щоб зберегти життя дитині.


11. Хоча Адель негативно ставиться до алкоголю, але регулярно курить і вживає сама. Сама співачка не раз говорила, що любить пиво. Багато хто вважає, що її деяка сиплість її голосу пов'язана саме з цим.

  • Адель стала першою артисткою в історії з часів відомої ліверпульської четвірки, яка випустила альбом і хіт, що потрапили в топ-5 пластинок і в топ-5 синглів як в Англії, так і в Америці. Також вона найполярніша співачка нашого часу за версією Times.

Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати