Скільки грошей заробляють українські блогери в YouTube?

Сьогодні будемо рахувати чужі, що може бути кращим за таку солодку справу? Та давайте спершу повернемося до справи.


Варто почати з того, що українська блогосфера в YouTube почала невпинно рухатись вперед. Вже зараз ви можете знайти безліч тематичних і не дуже каналів, де блогер, буде показувати, росказувати і демонструвати, як він живе, що робить, що їсть і навіть як ходить то туалету. Такі собі реаліті-шоу найбільш популярні і ось вам приклад, відомий український блогер Саша Шапик розповів, що заробляє на YouTube від 15 до 20 тисяч, не гривень звичайно, доларів. Його аудиторія більша за один мільйон, а сам блогер каже, що пропозицій по рекламі досить багато, та й коштує вона в нього недешево.

Блогери, які мають 500 тисяч своїх підписників заробляють від 2 до 10 тисяч долларів, можливо хтось і більше, а хтось і менше, це все ж досить індивідуальний процес, але факт в тому, що маючи аудиторію постійних глядачів ви зможете заробляти собі і на хліб і до хліба.


Найважливіше для блогера це старт, саме тут потрібно знати, як захопити глядача його заінтригувати та привести до свого каналу. Якщо ви готові повністю розкрити своє життя для глядачів, то перегляди і аудиторія у вас будуть 100%. Якщо ж у вас тематичний канал, то привести туди користувачів буде важче, але реклама і заробіток на таких каналах вищий, ніж у відеороликах "ніпрощо". 

Маючи аудиторію в 10000 користувачів, блогер вже починає заробляти від 100 доларів в місяць лише за Google рекламу і партнерську програму, далі заробітна плата збільшується в геометричній прогресії, крім того, до вас будуть приходити й інші рекламодавці за послугами.

Якщо ж ви вирішили стати блогером, то вперед, головне зробіть щось таке, чого ще не має в YouTube. Так, це досить важко, але плата за це велика, якщо ж ви віддаєте перевагу рівномірному життю без "хайпа" і купи коментаріїв, які поллються на ваш канал, то краще не покидайте свою роботу, а працюйте собі далі.


Насправді в погоні за грошима, блогери досить часто роблять речі, які їм самим не хочеться. Ви можете самі зайти на  YouTube  і побачити, що заради переглядів, блогери ризикують своїм життям, роблять дуже екстраваганті речі і часто потрапляють в не зовсім хороші ситуації, адже разом з славою і грошима, приходить заздріть, лють і ненависть. 


Команда блог-платформи Укропчики не несе відповідальності за зміст блогів.
Думка редакції сайту може відрізнятися від авторського.
Поділитись в соціальних мережах
укропчик

Укропчик

Коментувати